Minister Sportu i Turystyki Kamil Bortniczuk w sobotę przyjedzie do Kędzierzyna-Koźla

38

„Zabierz przyjaciół, rodzinę i przyjdź zagrać na Orliku w realu!” – pod takim hasłem odbędzie się jutrzejsze wydarzenie sportowe na boisku przy ulicy 9 Maja. Gościem specjalnym będzie Minister Sportu i Turystyki Kamil Bortniczuk.

Imprezę organizuje Instytut Sportu przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu. Na odwiedzających czekać będą rozmaite atrakcje: archery games, smolball, indiaka, wyścigi samochodów napędzanych rowerami, konkurs piłkarski i spacer w powerizerach.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11, na godzinę 12:05 zaplanowano briefing prasowy z udziałem Ministra Sportu i Turystyki Kamila Bortniczuka, dyrektora Insytytutu Sportu i przedstawiciela MOSiR Kędzierzyn-Koźle. Po jego zakończeniu minister weźmie udział w grach i zabawach sportowych z uczestnikami wydarzenia. Piknik potrwa do godziny 17, wstęp wolny.

38 KOMENTARZE

 1. Ciągnikiem John Deer z przyczepą węgla, a może cukru??

  Jak pracował w Azotach to jego głównym zadaniem jako manager było nie podejmowanie ŻADNYCH decyzji, tak by nie można było się przyczepić na popełnione błędy. Elita kadr PiS.

 2. Bardzo cieszy wizyta Pana ministra,przedstawiciele naszego rządu zawsze są mile widziani w K-K.
  Dzięki PiS Polska notuje ogromny wzrost gospodarczy,ta partia jako jedyna w dziejach dba o ludzi i reaguje na ich potrzeby.

  • Po jajco lolo, czy jak się tam wabisz. Ściągnij tego tęczowego kondona z tej kapusty. Nędza to za ryżego była sklerotyku. Chyba, że wtedy jeszcze z dywanu na podłogę skakałeś to możesz nie pamiętać.

    • Ty za to jesteś błyskoyliwy jak salceson. Chyba każdy z antypolskiej pseudostacji widzi, tylko nie to co trzeba. Platfusdzielca się znalazł. Ciesz się chłopku, że w przerembel platfusy poleciały bo byś widział co to są ruiny. Jak kraj jest zrujnowany to za ryżego w ogóle kraju nie było. Chyba rzeczywiście jeszcze raczkowałeś wtedy bo nie chce mi się wierzyć, że masz taką sklerozę. Miliony ludzi musiało zjeżdżać z kraju bo ciułali biedę za 5 zł na godzinę, zakłady i fabryki polikwidowali, bezrobocie kilkunastoprocentowe, dziura budżetowa 240 mld, tyranie do 67 roku. Po prostu zwykłych ludzi mieli gdzieś. Tylko były odpowiedzi, że piniędzy ni ma na nic. To był raj dla krętaczy na tej zielonej wyspie. Więc o czym ty płodzisz te dyrdymały. Rusz czasami tą kapustą a nie tak piszesz aby pisać bez zastanowienia.

    • Ty jesteś sflaczały za to jak nuda z octem. A poziom oleju w makówce radzę uzupełnić, bo jedziesz już na rezerwie, sądzać po wypocinach.

    • Czopki to ci chyba za często aplikują w ten zad, bo się publicznie ośmieszasz praktycznie w każdym temacie, mając blade pojęcie o większości spraw.

    • Co tam stękasz taca? Wyobiłes się jak majty w kroku, tylko nic z tego nie wynika. Przestań już nię nakręcać kleksie.

 3. Może w końcu zaczęto dostrzegać, że jest w Polsce miejscowość pod tytułem – miasteczko NIEmożliwości ?

  W końcu mamy tu ŚWIATOWEJ klasy drużynę w siatkówce ??
  Wobec której inne metropolie – to co najwyżej – mają jakieś małe nieporadne krasnoludki ?

  Co PRZECIEŻ jest – nie w kij dmuchał ?

 4. Wpierw myślałem że przyjeżdza żeby na śnięte ryby popatrzeć .
  To fajnie że że chce w ten sposób swoją osobą sprowokować i zachęcić pospolite ruszenie tego dziwnego miasteczka na końcu świata do zrobienia sztucznego tłoku i do radosnego zbiegowiska.
  Tylko po co?
  Chodzi o to że w kędzierzynie za mało sportu uprawiają czy o to że nie mają co robić z w wolnym czasem I chcą zobaczyć pysk ministra

 5. W ramach uprawiania sportów ekstremalnych przewiezcie go spacerowa w slawiecicach i dalej prosto do Gliwic to może pomoże załatwić kasę na remont nie modernizację głównego dojazdu na Śląsk.

 6. Może trzeba docenić że ministrowi na zadupie w weekend chciało się przyjechać a nie kwękać i domniemywać dlaczego.Cieszcie się że PiS rządzi w tych porąbanych czasach i świetnie sobie radzi.Platforma Obywatelska jeżeli by pozostała u władzy osiem lat temu , to by już Polska nie istniała.
  Przypomnę dokonania PO;
  Podwyższenie wieku emerytalnego, posłanie do szkół sześciolatków, demontaż systemu Otwartych Funduszy Emerytalnych.
  Koniec,dziękuję.

  • Przypomnę cię dokonania PiS. Zwiększenie podatków, mega inflacja, drastyczna podwyżka energii, węgiel droższy o 400%. Koniec, dziekuje

   • Akurat podatki zmniejszyli. Co prawda składki zdrowotnej nie odliczamy już od podatku ale suma sumarum płacimy niższe podatki.
    Koniec, dziękuję.

   • XXX nie chrzań.Zwiększenie podatków?? Obniżenie większości.Węgiel można za 1200 kupić tylko z głową a nie u pośrednika na składzie.I jeszcze 3000 zł od państwa na niego.
    Mega inflacja? W Netto chleb 3 zł,maslo 6.50,dziesiec jajek 8 zł,mięso w promo po 13 zł za kilo.

    • Węgiel po 1200? Pomieszało ci się w głowie od jedzenia tych odpadów z netto. Takiej góry podatków jak ten rząd, to jeszcze nie wprowadził nikt. Inflacja rośnie z miesiąca na miesiąc. A od tego są składy węgla, żeby na nich kupić węgiel. Kiedyś mogłem za 700zl, teraz za 3000

  • Tak, tak wpadł po drodze z narady do domu, pewnie żona z dzieciakami jeszcze z wczasów nie wróciła i nie wiedział co z sobą zrobić taki to ambitny poseł.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj