Minister Brudziński zabrał głos w sprawie ojca zastraszanego przez pedofilów

11

– Policja musi stanąć na wysokości zadania – powiedział Mister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński, komentując sprawę ojca z Kędzierzyna-Koźla, któremu grożą śmiercią za ujęcie mężczyzny próbującego spotkać się z jego 12-letnią córką.

O walce pana Krzysztofa z pedofilami usłyszała cała Polska. Po materiale w Wydarzeniach w Polsacie sprawę właśnie skomentował Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński.

– Poleciłem Komendantowi Głównemu Policji zajęcie się tą sprawą – powiedział minister cytowany przez polsatnews.pl – Zdumiewającym jest, w świetle tych gróźb publikowanych – z tego co wiem – na jednym z rosyjskich portali, brak jak gdyby stanowczej reakcji. Na pewno rodzice tego dziecka, ojciec, to dziecko nie mogą zostać pozostawieni sami sobie. Polska policja musi stanąć na wysokości zadania i jestem przekonany, że stanie – dodał minister.

Przypomnijmy, na początku lutego tego roku pan Krzysztof zorientował się, że jego 12-letnia córka koresponduje w internecie z dorosłym mężczyzną. Postanowił zastawić na niego pułapkę. Udając córkę, umówił się z 26-latkiem w galerii handlowej, ujął go i przekazał policji. Łącznie w związku ze sprawą zarzuty usłyszało dwóch mężczyzn – za składanie propozycji seksualnych dziecku oraz posiadanie pornografii dziecięcej. Są na wolności.

Gdy o sprawie zrobiło się głośno, na szyfrowanych forach pedofilskich ojcu i jego córce zaczęto grozić śmiercią i gwałtem. Zamieszczono też ich dane oraz zdjęcia. Sprawa została zgłoszona policji. Pan Krzysztof nie dał się jednak zastraszyć. Stworzył petycję do polskich władz w sprawie drakońskiego zaostrzenia kar dla pedofilów. Podpisało się pod nią już ponad 11 tys. osób z całej Polski.

11 KOMENTARZE

  1. Może dać rodzicom i nie tylko zezwolenia na broń … Sami przecież wiedzą najlepiej , co dla zapewnienie bezpieczeństwa ich dzieci jest najlepsze.

  2. Nie tylko na szyfrowanych forach pedofilskich zamieszczony został wizerunek Pana Krzysztofa…. Dobrowolnie, nie zwracając uwagi na swoją anonimowość poleciał do tv udzielając wywiad za wywiadem więc jego twarz i dane stały się powszechnie znane…..

    • Pozwolenie na prowokacje i szukanie sensacji tego typu ,to bardzo paskudna historia .Od tego są służby i prawo .Inaczej cofamy się do średniowiecza.Obecnie zrobiło się szukanie pedofilów narzędziem pomówień jak ongiś polowanie na czarownice .Różnica jest taka ,że pedofile faktycznie istnieją ,ale istota działania mechanizmu histerii i paniki ,jest już taka sama, a nawet bardziej perfidna jak w średniowieczu polowanie na czarownice,ponieważ wykorzystywana jest teraz cała machina głodnych zysków mediów . Potem ludzie widzą wszędzie pedofili i zboczeńców ,szerzy się panika a korzystają na tym właśnie niebezpieczni zboczeńcy .A tu jest miejsce do działania dla dobrych detektywów – profesjonalistów ,bez nadmiernego hałasu .Bo to co teraz obserwujemy w sprawie kędzierzyńskiej – dziwnej prowokacji ,to jest to raczej pełne hipokryzji dążenie do sensacji .

Skomentuj