Milionowa wygrana w Kędzierzynie-Koźlu! Zwycięzca wytypował pięć liczb w Eurojackpot

2

Dla takich chwil żyją gracze. W piątek, 31 maja w kolekturze przy ulicy Damrota padła wygrana trzeciego stopnia w grze Eurojackpot. Poprawne wytypowanie pięciu liczb zapewniło wygraną w wysokości ponad miliona złotych.

To pierwsza milionowa wygrana w grze Eurojackpot odnotowana na terenie naszego miasta. W kumulacji do wygrania było 135 milionów złotych, ale po raz kolejny nikomu nie udało się poprawnie wytypować wszystkich siedmiu liczb (gra polega na poprawnym wytypowaniu 5 spośród 50 liczb oraz 2 z 10 liczb).

Zwycięzca samodzielnie wytypował liczby i puścił kilka zakładów w kolekturze przy ulicy Damrota 26. W jednym z zakładów poprawnie zakreślił wszystkie pięć liczb z pierwszej kolumny: 10, 12, 35, 36 i 43, nie udało mu się jednak poprawnie wytypować żadnej z liczb znajdujących się w drugiej kolumnie.

Szczęśliwa piątka dała mu wygraną w wysokości 1 038 564.60 złotych, najwyższą odnotowaną tego dnia w Polsce. Po potrąceniu należnego podatku, do kieszeni szczęściarza trafią ponad 934 tysiące złotych.

Piątkowa wygrana jest najwyższą odnotowaną do tej pory w grze Eurojackpot w naszym mieście, ale nie największą w historii Lotto na terenie Kędzierzyna-Koźla. 9 lipca 2015 roku w kolekturze przy ulicy Grunwaldzkiej 3 zwycięzca wytypował poprawnie sześć liczb w grze Lotto. W kumulacji było 18 milionów złotych, ale aż trzy osoby cieszyły się z wygranej pierwszego stopnia. Po podzieleniu wygranej każdy z nich otrzymał blisko 5,9 miliona złotych.

2 KOMENTARZE

  1. Cholerka, a ja nieco wcześniej też w tej kolektórze kolektórze ZAGRAŁEM😠 A mogłem przyjść później😕

    Chyba mnie ….. trafi 😠Oczywiście żartuję 😉😀

    GRATULACJE dla szczęśliwca👍👍!☺
    Chociaż będzie miał problem, bo NAGLE POJAWIĄ się dawni znajomi i PRZERÓŻNI specjalisct i „doradcy”, którzy NAJLEPIEJ BĘDĄ WIEDZIELI co szczęśliwiec MUSI !!!! zrobić z tą kasą😠😕😉

Skomentuj