Miła uroczystość na sesji rady powiatu. Zarząd i radni podziękowali Ewie Hałambiec

0

Odchodząca po 16 latach ze stanowiska dyrektora opolskiego oddziału Olimpiad Specjalnych Ewa Hałambiec była dziś gościem specjalnym na sesji rady powiatu.

Przed rozpoczęciem obrad nastąpiła miła uroczystość. Starosta Małgorzata Tudaj wraz z wicestarostą Józefem Gismanem i przewodniczącą rady Danutą Wróbel wręczyli Ewie Hałambiec podziękowania za ciężką pracę na rzecz rozwoju organizacji, którą kierowała przez ostatnie 16 lat.

– Chcemy Ci podziękować za cały trud i wysiłek, który włożyłaś w swoją pracę. To szczególnie wymagające środowisko. Zajmując się ludźmi poszkodowanymi przez los, pokazywałaś, że można współpracować, dobrze się bawić oraz rywalizować w sportowej atmosferze – mówiła starosta powiatu.

Jak na razie nie wiadomo, kto zostanie nowym dyrektorem oddziału regionalnego Olimpiad Specjalnych. Pani Ewa, choć nie będzie już kierowała organizacją, to nadal będzie aktywnie uczestniczyć w jej pracach oraz pomagać doświadczeniem swojemu następcy.

– Pragnę serdecznie podziękować wszystkim państwu za te lata. Przez cały czas czułam wasze wsparcie i wiedziałam, że możemy na was polegać – zwróciła się do zebranych.

EH2

Skomentuj