Mikołajkowe ślizganie w Kędzierzynie-Koźlu. W piątek otwarcie dwóch Białych Orlików

4

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu informuje, już od piątku, 6 grudnia do dyspozycji mieszkańców będą dwa Białe Orliki.

Tymczasowe lodowiska zostaną urządzone na Orlikach przy ulicy 9 Maja i Skarbowej. Lodowisko w Koźlu będzie otwarte przez cały tydzień od godziny 9 do 20.30. Biały Orlik w Śródmieściu będzie funkcjonował od poniedziałku do piątku w godzinach 13 – 20.30, a w soboty i niedziele od 9 do 20.30. Na lodowisku przy ulicy Skarbowej każdego dnia planowana jest przerwa techniczna w godzinach 13-14, na Białym Orliku w Śródmieściu przerwa obowiązywać będzie tylko w weekendy.

Bilet normalny na lodowisku można nabyć w cenie 5 złotych, za bilet ulgowy pobierana jest opłata w wysokości 3 złotych. Na obiekcie przy ulicy Skarbowej możliwe będzie wypożyczenie łyżew, dostępna będzie także usługa ostrzenia łyżew.

4 KOMENTARZE

 1. A kiedy coś sensownego zrobicie z tym niby Orlikiem pomiędzy 1maja i Lompy? Zdewastowane ogrodzenie, brak całych segmentów płotu, wyrwane zawiasy furtki. Nikt tego nie pilnuje. Żadnych zorgnizowanych zawodów tu nikt nie urządził od początku.
  Ani to Orlik w lecie, ani Biały Orlik w zimie.
  Szkoda na toto było pieniędzy.

 2. Ogrodzenia nie ma bo mieszkańcy mają to głęboko jak młodzież dewastuje to nikt nie widzi i nie reaguje ale jak domowe śmieci łącznie z kupami od psów leżą to tel.na straż miejską zaraz jest . To boisko było dla mieszkańców i ich dzieci ale jak dbacie tak macie. MOSiR naprawia tak jak się da ale siły już nie ma dla patologii. Pozdrawiam

 3. Nie wysilaj się Toooooooooooooooomie. Ktoś kiedyś próbował zwrócić pewnej latorośli uwagę, mamuśka wpadła w szał tocząc pianę, drąc się na całe osiedle.
  Jeśli buduje się takie obiekty, tylko dla tego że dali pieniądze i taka moda była, a następnie pozostawia się je bez nadzoru i opieki, to były to pieniądze w tzw. błoto wyrzucone.
  A sądzę że koszt takiego obiektu to circa 1 melonik.
  Można było przecież zainstalować monitoring i skutecznie wyławiać dewastujących.
  A Ty Toooooooooooooomie gdzieś podłapałeś słowo patologia i używasz go niestosownie do okoliczności.

Skomentuj