Mikołajki w Heliosie. W weekend wyjątkowe seanse z konkursami

10

W najbliższą sobotę i niedzielę, kędzierzyńskie kino Helios odwiedzi święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Na najmłodszych będą czekały specjalne seanse z konkursami, a 7 grudnia zapraszamy na wyjątkową mikołajkową ofertę filmową.

Grinch – tytułowy bohater to samotnik, mający za kompana tylko psa Maxa. Co roku jego spokój zaburza tylko jedno wydarzenie – celebracja świąt Bożego Narodzenia.

Misja Yeti – młody naukowiec Simon oraz detektyw Nelly wyruszą w podróż by odnaleźć legendarnego stwora. Drogę wskaże im zaszyfrowany pamiętnik, a podróż umili wesoły, lecz kłapiący ciągle dziobem ptak Jazzman.

Miśków 2-óch w Nowym Jorku – mianowany na króla Arktyki, sympatyczny Misiek udaje się do Nowego Jorku na uroczystą galę. Nie wszystko pójdzie jednak zgodnie z planem, a kłopoty i przygody czekają na Miśka na każdej ulicy wielkiego miasta.

Daj się porwać przygodzie z Grinchem, Yeti lub Miśkiem. Przyjdź na Mikołajki do kina Helios! Mikołajki w naszym kinie to wspaniały czas dla całej rodziny pełen konkursów z nagrodami, gier, zabaw oraz dodatkowych atrakcji w holu kina.

10 KOMENTARZE

  1. Fajna akcja! Miśki już obejrzane, całkiem zabawne, chociaż dzieciaki się trochę nudziły. Jutro próbujemy z Misją Yeti, ma dobre recenzje, więc nastawiam się na lepszy seans.

  2. Byłam tylko na Misji Yeti, bo znajoma powiedziała, że bardzo mądra bajka i nie wie czy nie wciągneła się bardziej od jej pociech. Nie mogłam nie sprawdzić. Moje pociechy na szczęście bawiły się równie dobrze jak ja. :)

    • tak, temat na topie. wpływ ingerencji czlowieka w srodowisko naturalne i jego konsekwencje podane w piekny sposob na duzy ekranie, swietny film

Skomentuj