Mikołaj i jego głośna świta ruszyli w miasto. Motocykliści wręczają prezenty dzieciakom. ZDJĘCIA

13

Już po raz 14. motocykliści z Kędzierzyna-Koźla zorganizowali mikołajkową akcję dla najmłodszych mieszkańców miasta. Od wczesnych godzin porannych święty Mikołaj wraz ze swoją świtą odwiedza dzieciaki obdarowując je prezentami.

Świąteczna akcja, którą organizują motocykliści z klubów Troopers of Highways MC i Lotor South każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki zaangażowaniu sympatyków obu klubów, wsparciu firm z terenu Kędzierzyna-Koźla oraz urzędu miasta, każdego roku święty Mikołaj wraz z pomocnikami odwiedza przedszkola, placówki opiekuńcze i oddział dziecięcy kozielskiego szpitala, by wręczyć najmłodszym prezenty. Podobnie jak rok temu, w akcję zaangażowała się prezydent miasta Sabina Nowosielska, która wraz z motocyklistami odwiedza najmłodszych.

13 KOMENTARZE

  1. Pytanie, czy przebrała się w tą kreację za swoje pieniądz, czy w ramach budżetu Wydziału Promocji ????????????????????????????????????

  2. Widać, że nie ma co robić. Wszędzie zdjęcia Nowosielskiej. Już boję się nawet lodówki otworzyć, bo mi do chałupy wyskoczy. Dzieci są najważniejsze, ale są osoby za takie działania odpowiedzialne. Gdzie media i fotograf, to stała ekipa pręży swe krzywe uśmiechy. Może jakiś inwestor, coś z powietrzem itp. Za to im płacimy, a nie za lans przy dzieciach.

  3. Nasza Sabina klawa jest i basta. Dużo dobrego dla miasta w czasie jej kadencji zostało zrobione i zapewne jeszcze nie jedno będzie wykonane. Ale są upierdliwce ( może to też być jeden, o rozbudowanym nicku ) którzy (który) swoje osobiste animozje przy każdej okazji prezentuje.

  4. Widać po komentarzach, że hejt na Panią Nowosielską to ostatnio taka moda wśród zakompleksionego suwerena, który siedząc na czterech literach przed kompem krytykuje Prezydent za to, że jest.
    Skupcie się barany w komentarzach na temat szlachetnej inicjatywy chłopaków z klubu, a nie na obgadywaniu!

    • Chłopaki z klubu – szacun. Pani prezydentka – żenada. Podpisać się pod nie swoją inicjatywę i chcieć być na świeczni9ku, to parodia prezydentury. Kumasz to lizusie „Peter Kunzendorf”?

    • Szacun dla chłopaków z klubu. Jakoś pani prezydent Kędzierzyna-Koźla jako przedstawiciel administracji państwa Polskiego nie było na obchodach z okazji 11 listopada (święto państwowe). Za to „podpinanie się,” pod czyjąś inicjatywę to chętnie. Niech buduje swój PR swoimi inicjatywami.

Skomentuj