Mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla zatrzymany z narkotykami. Przywiózł je z zagranicy

0
Foto: archiwum policji

Funkcjonariusze z kędzierzyńsko-kozielskiej policji zatrzymali kierowcę osobowego bmw. 31-latek miał przy sobie blisko 30 gramów amfetaminy oraz marihuanę. Tłumaczył, że narkotyki kupił za granicą i przywiózł ze sobą. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia

Pod koniec lutego policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego kędzierzyńsko-kozielskiej policji w trakcie patrolu na jednej z ulic zauważyli kierującego osobowym bmw. Na ich widok mężczyzna zaczął zachowywać się nerwowo. To wzbudziło podejrzenia mundurowych. Natychmiast ruszyli za pojazdem i zatrzymali go do kontroli.

Kierującym okazał się 31-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Nie miał on przy sobie prawa jazdy oraz dokumentów pojazdu. Dodatkowo podczas kontroli policjanci w bagażniku samochodu znaleźli porcję marihuany oraz blisko 30 gramów amfetaminy. 31-latek tłumaczył, że środki odurzające kupił za granicą, a następnie przywiózł je do miasta. Zatrzymanego mężczyznę doprowadzono do komendy.

Mieszkaniec miasta usłyszał już zarzuty posiadania oraz nabycia i przewozu narkotyków. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Skomentuj