Mieszkańcy zgłosili sugestie do planowanej budowy ulicy. Będzie kolejne spotkanie konsultacyjne

2

Miasto przymierza się do budowy ul. Błonie w Kłodnicy. W tej sprawie odbędą się kolejne już konsultacje. Zgłoszone wcześniej przez mieszkańców uwagi zostały przekazane do projektanta i uwzględnione w poprawionej koncepcji programowej zadania.

Otwarte spotkanie odbędzie się 5 października (środa) o godz. 16.00. W sali nr 229 Urzędu Miasta przedstawiciele magistratu ponownie wrócą do dyskusji nad projektowanym kształtem ulicy. Odniosą się również do sugestii uczestników zgłaszanych podczas pierwszych konsultacji.

2 KOMENTARZE

  1. Dać niekompetentnym mieszkańcom ołówek do ręki, to będą same miejsca parkingowe. Po jakiego płacić tym urzędasom za siedzenie i dłubanie w nosie jak nie potrafią sami. Ach gdzie ci planiści z dawnych lat, dzięki którym i ulice były i tereny zielone.

  2. Mam nadzieję że mieszkańcy ulicy nie patrzyli tylko na koniec swego nosa tylko pochylili się poważnie nad całością zagadnienia i wspólnie z władzami miasta powstanie tak piękna baza aby w końcu mogło ruszyć zabudowa kreski między Kedzierzynem a Kozłem zmieniając to miejsce w piękne osiedle.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj