Mieszkańcy zgłaszają pomysły, urząd realizuje. Ruszyła kolejna edycja budżetu obywatelskiego

5

Ruszyła kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego w Kędzierzynie-Koźlu. W 2020 roku mieszkańcy zdecydują na co przeznaczyć łącznie ponad 1,9 miliona złotych. Pieniądze te trafią do wszystkich osiedli, dlatego już dziś warto zastanowić się nad swoimi propozycjami.

Na pomysły mieszkańców urząd miasta czeka do końca stycznia. Swoje inicjatywy mogą oni zgłaszać nawet bez wychodzenia z domu. Wszystko dzięki specjalnej internetowej platformie, gdzie znajdują się również szczegóły dotyczące Budżetu Obywatelskiego. Jeśli ktoś nie jest przekonany do internetu, swój wniosek może złożyć także w formie pisemnej. Wystarczy dostarczyć go osobiście lub pocztą do siedziby rady osiedla.

Więcej informacji można znaleźć pod linkiem: https://budzetobywatelski.kedzierzynkozle.pl/

5 KOMENTARZE

  1. Może redakcja kk24 zajmie się antenami 5g które są montowane bez wiedzy obywateli, a juz mamy na kościele taką antene(piasty), jest to mocno rakotwórcze narzedzie. Bo benzen olany, przykryty pyłkami :)

    • Antena jest na kościele, więc nic ci mieszkańcu nie grozi. Wręcz przeciwnie. Z każdym wyemitowanym Megabitem, będzie na Ciebie spływała łaska niebieska. A dlaczego nie masz pretensji do osoby w czarnej kiecy, która zezwoliła na montaż takowej?

  2. Rakotworcze to raczej nie jest; problem nie w tym. Natomiast jest to przyklad jak proboszcz dostal dodatkowe kieszonkowe z sieci telekomunikacyjnej , ktora posmarowala i sypnela groszem. Mieszkancow ubywa, to co z tacy nie wystarcza, aby Malbork sie trzymal. Duchem Swietym przeciez nie zyje, lecz gotowka. Trzeba grzac, malowac, utrzymac zamek; wprawdzie Fiskus tam nie zajrzy, nie mniej proboszcz wie lepiej co dla mieszkancow dobre a co nie. Plus, przynajmniej ma najlepszy zasieg do Pana Boga;) Pewnie za friko;)

Skomentuj