Mieszkańcy świetnie bawili się mimo deszczu. Tak było na urodzinach powiatu. ZDJĘCIA

0

Deszcz nie wystraszył mieszkańców miasta, którzy bawili się na koncertowej odsłonie jubileuszu 20-lecia samorządu powiatowego. Formacja Chatelet, K.A.S.A z gorącymi letnimi hitami i charyzmatyczny Lemon doskonale wiedzieli, jak rozgrzać zmokniętą i nieco zmarznięta publiczność.

Kiepska pogoda nie zepsuła humorów mieszkańców miasta bawiących się na wieczornej części jubileuszu 20-lecia samorządu powiatowego. Zamiast grzać się w domach, woleli przyjść na plac Wolności, aby świętować wspólnie z artystami.

Na scenie Formacja Chatelet, której specjalnością jest rozbawianie do łez, laureaci wielu nagród na festiwalach kabaretowych oraz autorzy niezliczonych programów telewizyjnych. Tuż po nich z publicznością przywitał się Krzysztof K.A.S.A Kasowski, który muzycznie zaprezentował się z najmocniejszej strony, wykonując najgorętsze hity wakacyjne.

Gwiazdą wieczoru był zespół Lemon z charyzmatycznym liderem wychowanym w łemkowskiej rodzinie Igorem Herbutem. Grupa Lemon powstała tuż po zakwalifikowaniu się do programu Must Be the Music na precastingu we Wrocławiu, na który Igor Herbut wybrał się spontanicznie ze swoim kuzynem. Zespół ma na swoim koncie wiele nagród m.in.: nagrody muzycznej Fryderyki 2013, za najlepszy debiut.

Skomentuj