Mieszkańcy pytają, dlaczego nie można korzystać z części sportowej kompleksu przy Kośnego

2

Już na początku maja znów możliwe stało się korzystanie z otwartych obiektów sportowych, których zamknięcie nakazano w związku z epidemią koronawirusa. Nie z całej infrastruktury można  jednak korzystać.

– Dlaczego boiska, placyk street wourkout na osiedlu Piastów jest ciągle zamknięty? Wszystkie miejsca rekreacyjne zostały już otwarte, nawet Orliki… Przeskoczyłem przez płot, żeby trochę poćwiczyć i zaraz przyjeżdża straż miejska, pytam się dlaczego wciąż jest zamknięte, to niestety nie uzyskałem odpowiedzi – napisał naszą redakcyjną skrzynkę pan Jakub.

W strefie przy ulicy Kośnego znajdują się 4 boiska i kort do squasha. Jest też otwarta siłownia, wspomniana strefa workout oraz duży plac zabaw, a te zgodnie z obostrzeniami nadal pozostają zamknięte. Dlatego, jak dowiadujemy się w urzędzie miasta, niedostępna pozostaje cała strefa.

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda, że straż miejska tak szybko nie przyjeżdża jak gnojki siedzą pod wiatamii i popijają alkohol, coś popalają a o wulgaryzmach to już nawet nie wspomnę. Ćwiczą tam osoby starsze, chodzą ludzie z dziećmi a gówniarstwo robi co im się podoba. Niby jest monitoring. Ale wygodniej przyjechać jak ktoś chce poćwiczyć. Śmiechu warte. Otworzą w końcu ten plac do street wourkoutu? Ludzie chcą potrenować na powietrzu trochę w końcu a nie walić setki pomek w domu i serie podciągnięć.

Skomentuj