Mieszkańcy pokazali wielkie serca. Finał Szlachetnej Paczki w Kędzierzynie-Koźlu

5

Świąteczny czas nie dla wszystkich bywa szczęśliwy. Trudno radować się, jeśli brakuje podstawowych rzeczy. Temu po raz kolejny postanowili zaradzić uczestnicy akcji Szlachetna Paczka. Dziś miała swój finał.

Główny magazyn zorganizowano w Hali Śródmieście. Osoby potrzebujące otrzymały nie tylko produkty żywnościowe, ale też sprzęty agd oraz rzeczy codziennego użytku. W Kędzierzynie-Koźlu w akcję mocno zaangażowało się Stowarzyszenie Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle i kibice Chemika. W imieniu starosty i radnych rady powiatu pomoc przekazali także radni Jadwiga Kuźbida, Marek Piasecki oraz dyrektor PCPR Dorota Rak.

W mieniu wszystkich radnych, którzy przekazali pieniądze, chciałabym oficjalnie wręczyć podarunki, mam nadzieję, że będą pomocne i posłużą jak najdłużej – mówiła Jadwiga Kuźbida.

Kędzierzynie-Koźlu pomoc trafi do 35 rodzin, do których dotarli wolontariusze Szlachetnej Paczki. Są o to osoby rzeczywiście potrzebujące pomocy.

5 KOMENTARZE

  1. Patrioci kręcą lody z niektórymi radnymi przy okazji biedy. To chyba najohydniejsza rzecz. Ile osób anonimowo coś wrzuca do paczek i potem ktoś je zanosi, nie obfotografując się z przodu i z tyłu, żeby tylko na pewno było widać nazwę towarzystwa. Żenada.

Skomentuj