„Mieszkańcy pokazali poparcie dla Rafała Trzaskowskiego”. Sabina Nowosielska gościem Studia KK24.pl

55

Prezydent Warszawy przyjechał do prezydenta Kędzierzyna-Koźla. Głównym punktem wizyty Rafała Trzaskowskiego, rywala Andrzeja Dudy w drugiej turze wyborów prezydenckich, był oczywiście wiec wyborczy na placu Rady Europy, wcześniej jednak kandydat spotkał się z włodarzami gmin i powiatów, aby porozmawiać o wspólnych problemach. Gościem Studia KK24.pl jest prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska:

55 KOMENTARZE

 1. Tak trochę a propos.
  Od czterech tygodni w Starym Koźlu i Brzeźcach woda z wodociągów nadaje się tylko do wc i mycia podłóg. Jest zakażona bakteriami odpornymi na gotowanie i grożącymi zakażeniem dróg moczowych, cewki i pęcherza oraz zapaleniem opon mózgowych.
  A w lokalnych mediach cichutko.
  Może trzeba Bierawie w tym problemie pomóc?

  • BRAWO………….. pisałem o tym wielokrotnie. Zamiast budować oczyszczalnie ,kanalizację, wodociągi…………….. rozdają socjale z pustej kasy. Drukują na potęgę. Alino ty twoje dzieci ich dzieci i wnuki i wnuki wnuków nie spłaca tych długów.. Jesteśmy większymy bankrutami jak Grecja. W tych wyborach nie chodzi o to kto będzie prezydentem przez 5 lat Tylko jaka Polska będzie za 20 lat… A jej może już nie być. Przez 5 lat zostały zdewastowane i zniszczone podstawy demokracji i praworządności… a za następne nie będzie co zbierać…. Ponad 3000 afer i co ? kradną i oszukują. A TY będziesz się tego wstydzić

   • PIS znalazł złotą żyłę w mafiach VAT-owskich i zamiast sam ukraść dzieli się z rodzinami, którym się chce mieć dzieci.
    Te pieniądze nie są transferowane do rajów podatkowych tylko napędzają popyt wewnętrzny.
    O JPK „Czerpak” słyszał? Wymyśliło PO, ale nie miało odwagi wprowadzić. PIS to uruchomił i efekty widać.

    • Była komisja śledcza HORAŁY………… CZY znalazł 1 słownie jednego złodzieja który wyłudzał VAT ???? ale w tym czasie w ministerstwie finansów 16 urzędników fałszowało faktury !!!!!!!!!!!!!! ALINO gdzie ta mafia VAT- owska ??? w PISie sami złodzieje …. Dzisiaj we Wrocławiu ruszyła sprawa okradania kontenerów PCK….. Sami swoi PISowskie nasienie- złodziejskie. ponad 3000 afer…. braknie miejsca w więzieniach.

     • na przekrętach vatowskich została złapana M. Zawadzka, która w tvpis poranki ludziom umila. Jak widać najciemniej pod latarnią.

     • Zobacz sobie jaki była luka vat za Po a jaka za PIS.
      Luka za PO wynosiła 25% a za PISu spadła do 12 %.
      To sa fakty,
      Prawie codziennie sa zatrzymywani złodzieje wyłudzajacy miliony złotych.
      Obudź sie i przejrzyj na oczy.

     • Jednolity Plik Kontrolny to comiesięczne dane o sprzedaży i zakupach wszystkich firm przesyłany do Ministerstwa Finansów.
      Kontrola krzyżowa wyłapuje faktury kosztowe, które nie mają pary w postaci faktury sprzedaży.
      Więc nie chodzi o wyłapywanie i skazywanie przestępców ale o zmuszenie mafii VAT-owych które poprzednio oszukiwały do płacenia swoich zobowiązań. System jest genialnie prosty i skuteczny.
      I stąd PIS ma kilkadziesiąt miliardów dodatkowych wpływów w budżecie.
      PIS wybrał rozdawnictwo ale te pieniądze tworzą popyt na rynku krajowym a nie są jak poprzednio transferowane do rajów podatkowych.

    • Alina to dzban jakich mało…. PiS „ma” kilkadziesiąt miliardów więcej, bo przetrzymuje nie swoje pieniądze, które będzie musiał zwrócić!

     • Trollu podszywający się za @jaka szkoda. Napisz jak tam poko radzi sobie z przegraną w ostatnich wyborach ? Znowu nie będzie akceptować wyniku ich ? Czy zapowiada się III tura wyborów ?

  • Dzisiaj widziałem na Wojska Polskiego kobietę z brudnymi nogami…. Alino mogłaś podejść do mnie i umyć. I porozmawialibyśmy o tych Twoich problemach. Jak twoja rodzina wytrzymuje z tobą???

   • Wicie rozumicie towarzyszu @czerpak, trzeba dokładnie sprawdzić tą @Alinę i za pisanie prawdy najlepiej wykopać ją z roboty. Ta jak to bywało w pięknych czasach bolszewików, a teraz to samo robią wasze platformy w Bydgoszczy, gdzie wykopano z fundacji jakąś panią za jawne popieranie Dudy

    • Piszesz o tej niepełnosprawnej z wyrokiem za stalking? :)) Może poczytaj sobie, o co dokładnie chodziło, a nie tylko rzucasz oskarżenia bez pokrycia, bo pisie władze wydały polecenie :))

 2. Powiedziała, co wiedziała. Komu potrzebny był ten dziwny wywiad? Może redaktorom z kk24 kasy już brakuje i smalą cholewy gdzie się da? Zwykła agitka wyborcza i tak POKOnanych. ŻENUŁA.

 3. ta garstka ludzi to nie są wszyscy mieszkańcy KK. więc to lekkie nadużycje. po za tym prezydent Miasta nie powinna wykorzystywać swojego stanowiska na promowanie jednego kandydata. jestem zawiedziona postawą p. Nowosielskiej. Platforma boi się że ostatni bastion PO na opolszczyźnie padnie?

  • A premier ,ministrowie, kościelni notable mogą agitować ??? drukować ulotki i paszkwile za nasze pieniądze ? UWAGA UWAGA ….. Dzisiaj w woj.kujawsko-pomorskim w pewnym miasteczku ,przyjechał pan premier i takie zrobili mu powitanie że przez dwie godziny siedział w bibliotece …. i pojechał dalej. Nawet nie zdążył wręczyć tego wirtualnego czeku bez pokrycia…. to jest żenada.

 4. Trzaskowski ma być ładnym, młodym i uśmiechniętnym kandydatem. To uczeń Tuska, więc cudów po objęciu rządów nie ma co się spodziewać.

  • Słuchałem wywiadu Kaczyńskiego w telewizji Ojca Rydzyka to tragedia człowieka oderwanego od współczesności w którym nienawiść do Tuska przybrała chorobliwa wartość. Wyczuć można głęboko ukryta zazdrość. Jego chora wizja Polski przypomina pierwsze obrazy Niemiec Hitlera. Obiecuje i mami 700 miliardami Euro z Unii Europejskiej a równocześnie spycha ją na margines wychwalając grupę Wyszehradzką i sojusz ze stanami Zjednoczonymi które konkurują z UE. Jego zaściankowość przeraża. Przeraza wizja wychowania młodzieży polskiej przeraza zapowiadane w kontekście zwiększenie cenzury w Polsce. Nie da się tego słuchać – to monolog człowieka opętanego nienawiścią do wszystkiego co nie pasuje do jego chorej koncepcji świata. Tego człowieka należy izolować i nie daj Boże głosować na Dudę bo nie głosujecie na Dudę tylko na niego. Duda to jego notariusz który zatwierdzi jego każde urojone marzenie.

  • Ładnym i młodym? Przecież Duda jest od niego młodszy o prawie pół roku, tyle, że Dudzie na prezydenturze strasznie gęba napuchła… może prezes za często lał?

 5. Prof. Mirosław Karwat, politolog, Uniwersytet Warszawski – o Andrzeju Dudzie:
  Urzędujący prezydent wczuł się w rolę operetkowego monarchy, toteż jego specjalnością jest komedianctwo i groteskowa próżność, a jego megalomania jest mocno podszyta kompleksami. Zagubiony w swojej roli i upokorzony poczuciem braku wpływu kompensuje to popisami rzekomej siły i stanowczości. Cechuje go także absolutny brak samokontroli, gdy usiłuje bojowością pobić na głowę tych, od których zależy. A jego straszliwą pospolitość i bezguście widać w kiczowatych wzorach autopromocji, kiedy wdzięczeniu się do zwykłych ludzi i pozowaniu na „swojego chłopa” towarzyszy kacykowate dygnitarstwo i upajanie się rekwizytami władzy. Jednak najgorszy jest u niego infantylizm i brak elementarnej wyobraźni, jeśli chodzi o konsekwencje własnych działań. Na stanowisku, które jest symbolem powagi i majestatu państwa oraz wspólnoty jego obywateli, znalazł się człowiek, który świadomie odgrywa rolę figuranta, firmującego nie tylko niebezpieczne pomysły PiS, ale często także wycofywanie się z nich i udawanie, że nic się nie stało. A to już pachnie brakiem godności.

  • Mirosław Karwat, profesor, współzałożyciel i członek Stowarzyszenia Marksistów Polskich, ostatni ideolog PZPR! To jest dla ciebie autorytet!

   • Dlaczego się pode mnie POdszywasz. Nie jest istotne, czy ostatni ideolog, czy jakiś współzałożyciel. Ważne są słowa, które trafnie obrazują obecnego prezydenta.

 6. Pani prezydent rozwiązała zagadkę skąd na manifestacji większość to nieznane twarze bo do KK ściągnięto działaczy PO z połowy województwa. Dlatego taki entuzjazm i nawet Nitras nie musiał nikogo napadać

 7. Głosujcie na masona trzaska sponsorowanego przez żydka węgierskiego pochodzenia sorosa, sciganego w kilku krajach listem gończym, lub na długoPISa który podpisuje ustawy 447, promuje polin, wprowadził 34 nowe ustawy, 500plus to daje z waszych podatków zabierając 900, jezdzi do trumpka po wytyczne, wprowadził obce wojska, jeśli chcecie takie rezydenta, to powodzenia, ja wyjeżdżam. Za 5 lat i tak juz Polski nie będzie, tylko polin. Poczytajcie sobie. Sprawdźcie to.

 8. Prezydent powinien być dla wszystkich bez względu na skłonności kulinarne czy partyjne. Może prywatnie mieć upodobania, ale jako prezydent miasta, państwa powinien być DLA WSZYSTKICH.
  Ludzie, którzy nie są związani z partiami nie czują się dobrze w tym zamęcie, a to też dla nich miasto, państwo. Chyba, że się mylę?

 9. Prezydentem będzie obrońca i orędownik spraw Polski i Polaków, albo stypednysta antyPolaka Sorosa, który będzie reprezentował interesy Niemiec i Niemców. Wybór jest prosty i zależy tylko od Ciebie. Nie licz na to, że spełni bajki przedwyborcze Trzaskowski, bo on jest partyjniakiem z PO, która dba tylko o interesy swojej wierchuszki. Nawet swe „doły” ma w tzw. głębokim poważaniu. Naiwne „psy ogrodnika” z PO szczerzą kły łudząc się, że kapnie im coś z pańskiego stołu. Warszawka myślała, myśli i myśleć będzie zawsze tylko o sobie. Najgorsze jest to, że lokalni z PO o tym wiedzą, ale wpojony im antyPiS zaburza u nich zdolność racjonalnego myślenia. Prawdziwi polscy patrioci zagłosują tylko i wyłącznie na obecnego prezydenta Andrzeja Dudę, bo to jasna przyszłość dla nas i naszego kraju.

 10. Pan Trzaskowski nie radzi sobie w zarządzaniu Warszawą. Oprócz anty-Pisu, nie ma żadnego pozytywnego programu dla Polaków. NIE NADAJE SIĘ NA PREZYDENTA.

 11. Auto na niemieckich numerach rejestracyjnych pomaga w kampanii wyborczej Rafała Trzaskowskiego, jeżdżąc po Szczecinie z banerem kandydata Koalicji Obywatelskiej.
  To Polacy nie chcą? Czy niemiecki przewoźnik lepszy?

  • Dla ciebie nie jest ważne że tym autem kierują śliczne polskie kobiety…… tylko to że ma blachy niemieckie. Wstań jutro rano nie pij tych jaboli ,tylko powyrzucaj z domu wszystko co jest niemieckie,francuskie, rosyjskie itd. brak mi słów

  • fajny dla kogo, pasożycie. U nas w mieście jeździ śmieciarka na niemieckich blachach i jak to uzasadnisz? Niemcy nam śmieci podbierają. Ludzie obudźcie się i nie pozwólcie żeby polskie śmieci niemieckim autem były wożone.
   To na tyle. Pamiętaj żeby najpóźniej jutro rozpędzić się i swojego golfika o mur walnąć, w reakcji na brak zgody na wszystko co niemieckie. Jak Anżej przykazał.

   • Prawdziwy fałszywy Koźlanin-Rozumiem ,że wypisałeś co cie najbardziej interesuje, a zwłaszcza ten ostatni punkt ? No cóż, skoro ciebie na tyle stać biedny upośledzony prostaczku ?

 12. chcecie życ w wolnym kraju czy w komunie na najbliższe lata ,co wam dał Duda –nic To są wybory o przyszlość na dalsze lata dla waszych dzieci i wnuków tak trudno to zrozumieć,chece chodzic po ulicy i w pracy bespiecznie a nie obawiając sie ze sasiad czy kolega z pracy będzie donosił a do tego dąży pissss

  • Tak mocno Pani się martwi o nasze dzieci i wnuki?
   Po złożeniu przez prezydenta Andrzeja Dudę inicjatywy o wpisaniu do ustawy zasadniczej RP zakazu adopcji dzieci przez pary jednopłciowe, zostało powiedziane: sprawdzam!
   I mimo niewiarygodnej deklaracji Trzaskowskiego o jej poparciu, oczekiwaliśmy wyrażenia zdania przez PO-KO. Pierwszy odezwał się Neumann, który stanowczo zadeklarował, że „Z ludźmi, którzy Konstytucję łamią, nie będziemy podnosić żadnych zmian konstytucyjnych. Żadnych! Po prostu.” No to wiemy, co nas czeka, jak wygra Trzaskowski.

 13. @olu. Z tą komuną to masz rację, tyle że na odwrót. Do europarlamentu Grzegorz Schetyna wytypował dawne kierownictwo komuny Leszka Millera, Włodzimierza Cimoszewicza czy Marka Belkę. Kiedyś kochali Moskwę a teraz Brukselę. Platforma Obywatelska domaga się przywrócenia przywilejów SB, a Trzaskowskiego popiera nawet Jerzy Urban. Można wyliczać w nieskończoność kto tu popiera komunę i kto na kogo donosi

  • Jerzy Urban to ten opowiadający skecze ? Cała Polska czekała na piątek obejrzeć po dzienniku telewizyjnym bajkę dla dorosłych. Laskowik i reszta często nie umywała się do rzecznika rządu PRL.

 14. Jestem mieszkanką K – Koźla i nie byłam na tym wiecu i mdli mnie w związku z wywiadami ,pierdołami i takimi fotami i proszę się nie wypowiadać za wszystkich mieszkańców.Żałosne.

 15. Sławomir N. jedzie z Gdańska do Warszawy na przesłuchanie. Sławek Zegarmistrz dużo wie. Może nawet zbyt dużo? Kiedyś w aresztach i więzieniach grasował seryjny samobójca… Chyba czasy ta już bezpowrotnie minęły.

 16. Popapraniec Bezzębny natomiast beblał, kto jest, a kto nie jest Polakiem. Ja nie jestem Polakiem, to w sumie dla mnie i tak komplement, miło mi, że ktoś to mi w głowie poukładam, Jarosław dzięki.
  Jestem DUMNY z tego że NIE jestem już Polakiem, ach to mnom
  w
  s
  z
  c
  z
  o
  n
  s
  ł
  o

  • jak już przestaniesz się trząść to napisz nam co tam słychac u twojego idola czyli kurdupla w gorsecie i balerinkach, dziewięciojęzykowca Czaskoskiego?

 17. Coś, jak dla mnie, to Rafałek 20 Groszy i Sławcio Zegarmistrz są bardzo do siebie POdobni. Kto wie, co czas pokaże?

Skomentuj