Mieszkańcy mówią o tym, dlaczego się zaszczepili. Ruszyła kampania starostwa powiatowego

23

Powiat kędzierzyńsko-kozielski rozpoczął kampanię zachęcającą do szczepień przeciw COVID-19. W spotach występują mieszkańcy, którzy opowiadają o powodach, które przekonały ich do udziału w programie.

„Agnieszka szczepienie ma już za sobą! I właśnie wybiera się na wakacje. Złapaliśmy ją pod naszym punktem szczepień. Wpadnijcie do nas na 5 minut i miejcie to z głowy. W piątek i sobotę w punkcie przy ulicy Stalmacha 20 w Kędzierzynie będzie można bez większych formalności zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson. Będzie dostępny w piątek w godz. 15.00 – 16.30 oraz w sobotę od godziny 11 do 13” – zachęca starostwo.

Kolejne filmy wkrótce.

23 KOMENTARZE

 1. Jest duża grupa sceptyków szczepienia. Często piszą że nie widzieli wirusa a więc jest to wymysł władz które mają na celu zabranie wolności. Do tego jeszcze same szczepionki w których są micro chipy itd…. Ludzka wyobraźnia nie zna granic. Ale to co starostwo zaproponowało będzie miało odwrotny skutek. Jest to sztucznie zagrana reklamówka która nie przekona sceptyków szczepienia. Materiał promocyjny powinien uczciwie zawierać opowieści osoby która rzeczywiście była chora na covid. Opowieść medyków jak walczyli o życie chorych… Ludziom trzeba pokazać prawdziwe oblicze tego wstrętnego i podstępnego wirusa !

  • … Ludziom trzeba pokazać prawdziwe oblicze tego wstrętnego i podstępnego wirusa ! Prędzej pokazać paski płacowe pracowników służby zdrowia na czas „pandemii”! Polacy są tak zawistni że prędzej pójdą się zaszczepić żeby tylko nie zachorować i nie dać innemu zarobić….!

 2. To jest na serio? Znani ludzie występują w tv codziennie, zachęcają i to nie działa a nasz powiat „wynajął” tą Panią i ona ma przekonać płaskoziemców? Ma przekonać tych co uważają że w szczepionkach są chipy tym że ona pojedzie spokojnie na wakacje? Jak ktoś ma siano w głowie to nie zaszczepiony i do Wuhan poleci jeść nietoperze, na ludzi działa tylko kij albo marchewka, jeśli nie działają loterie i inne takie to trzeba zakazać wstępu do kin, restauracji, siłowni czy autobusów i tyle w temacie. Za granicę nie pojadą bez testu i nikogo to nie oburza, że to jest ograniczenie swobód. Jak ktoś się nie chce szczepić to niech robi na swój koszt test na covid za kilkaset złotych co parę dni żeby mieć prawo jeździć autobusem. Antyszczepionkowcy za granice nie pojadą więc będą się tłoczyć w Zakopanem i nad morzem roznosząc to gówno i potem we wrześniu dzieci znów odpalą komputery a szpitale będą zamknięte. Koszt szczepionki to „parę złotych” a potem leczenie każdego „niedowiarka” kosztuje nas wszystkich grube tysiące. Gdyby nie szczepionki czy rozwój medycyny to może na świecie już by ludzi nie było. Kiedyś umierali z powodu infekcji dziąsła bo nie było antybiotyku a teraz ludziom przeszczepia się serca żeby żyli dłużej. W sercach tez są montowane te chipy? Dokąd ten świat zmierza jeśli ludzie po zawodówce czy technikum ryczą na protestach i kwestionują wyniki badań naukowców twierdząc że szczepienia są szkodliwe?

  • Ludzi z wyższym wykształceniem kwestionujących szczepienia też nie brakuje. To jest kwestia wrodzonej inteligencji a nie wykształcenia.

 3. O prosze jacy u góry sami segregatorzy ludzi :) jakos nie wierze w płaską ziemie tak samo nie wierze w szczepionkę która jest w fazie testów i jest dopuszczona warunkowo, ale szczepcie się, będziecie bliżej swojego Boga :)

  • Wow co za wiedza i skąd te informacje czerpiesz ?
   I w ogóle kto ci dał prawo głosu pacjencie psychiatryka w Branicach. Bierzesz psychotropy i nie wiesz co piszesz. Tobie to już nawet przeszczep mózgu by nie pomógł jesteś cały przesiąknięty kretynizmem.
   Jedno tylko ci przekaże: powinieneś być pozbawiony wszelkich praw: poruszania się w społeczeństwie i do leczenia !

   • A ty potrafisz chociaż nick swój wymyślić? Wiedzę biorę z pism PIP z wiedzy lekarzy i ludzi którzy po niej umierają, może warto się z tym zapoznać? Ale po co, papka propagandowa lepsza, ohohoho żadnych praw bo nie chce preparatu który jest dopuszczony warunkowo? Wiesz co to wolna wola? A no pewnie nie bo życie na kredycie i zapierdalanie na taśmie, i nie pisze z psychiatryka, niestety :) A ciebie kto będzie leczyć? Bo nic innego się nie leczy tylko kałwida :) Pozdrawiam serdecznie i udanego dnia

    • Jakich lekarzy czerpiesz wiedzę ? Chyba któryś z twoich kolegów w Branicach udawał lekarza a ty w to uwierzyłeś. Może i ciebie już wypuścili ale jesteś jeszcze na psychotropach. Wybaczam ci bo nie wiesz co bredzisz i piszesz. Ale nadal twierdzę że: powinieneś być pozbawiony wszelkich praw: poruszania się w społeczeństwie i do leczenia !

 4. Osoby, które nie chcą się szczepić i nie boją się zarazy, powinni siedzieć w domu i mieć zakaz wychodzenia na ulicę, ponieważ stwarzają zagrożenie dla otoczenia. Tacy ludzie korzystają z wszystkich przywilejów spadku zachorowań i próbują zdobyć popularność, żerując na cudzym nieszczęściu. Zniechęcanie i krytykowanie wszystkiego, co związane jest z wirusem to brak wyobraźni i głupota.

 5. Chciałbym zauważyć, że „szczepionka” ma chronić tylko i wyłącznie przed ciężkim przebiegiem ewentualnego zachorowania na kowid. Zakażać się, chorować i roznosić wirusy będą jednakowo i ci zaszczepieni i ci nie szczepieni.

 6. Może by tak lepiej odpowiedzieć na masę pytań dotyczących tych preparatów medycznych ? Najlepiej nazwać ludzi antyszczepionkowcami, płaskoziemcami itd. którzy zadają pytania, mają obawy co do tego,ale samemu wierzyć we wszystko co powie jakaś pani w telewizorze i nie mieć szerszego przemyślenia na ten temat. Radzę przemyśleć swoje komentarze, bo z takim myśleniem, obrażaniem ludzi słowami rodem z rynsztoka, także wykształconych medycznie lekarzy i naukowców, pokazujecie swoje najgorsze cechy.

  • W okresie nasilenia epidemii, na wiosnę tego roku, na tablicy przeznaczonej na nekrologi przy cmentarzu Kuźniczka, obserwowałem nawet do 12 sztuk informujących o śmierci osób.
   Teraz widzę jeden, dwa nekrologi.
   A ten powyżej czuje się obrażony że zalicza się go antyszczepionkowców i płaskoziemców.
   Dla takich miałbym inne, bardziej dosadne określenie. Ale, ponieważ jest to słowo pisane a IP komputera to nie taka wielka tajemnica, nie będę tego czynił.
   Sądzę że czas zweryfikuje jego „przemyślenia” i w przyszłości banialuk nie będzie wypisywał.

 7. czas pokaże kto miał rację. czy ci którzy się zaszczepili, czy ci którzy uważają że im to nie potrzebne. jedni tę informację posiądą, inni być może nie dożyją

 8. Ludzie obudźcie się ;kto ma rację ? Czy to jest teraz ważne ? Na jesień będziecie widzieć ilu znowu ludzi umrze. Tematem jest ten film. Czy on zachęca do szczepienia czy nie ? Oceńcie to. Wypowiedzcie się na ten temat.

 9. dwa dni temu moja 4 letnia wnuczka powiedziała mi dziadek wiesz od tego wirusa wyprostowały mi się zwoje w mózgu
  Taki mały szkrab a taki mądry niektórym to już dawno się stało tylko nie chcą się do tego przyznać

  • To nawet widać że ci się coś wyprostowało ale na pewno nie zwoje w mózgu. Bo najpierw trzeba go mieć.
   Więc lepiej już nie brnij w te bździochy które tu wypisujesz.

  • Uważam że co najmniej 60% populacji żyje dzięki szczepieniom które były wykonane w dzieciństwie
   więc tylko niski poziom inteligencji usprawiedliwia te durne wpisy o szkodliwości szczepień.

Skomentuj