Mieszkańcy mogą pozbyć się nagromadzonych liści. Rusza akcja Czystego Regionu

4

W sobotę 20 października rozpoczyna się „akcja liść” zorganizowana przez Związek Międzygminny „Czysty Region”. Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla oraz Zdzieszowic będą mogli pozbyć się liści zalegających na ich posesjach.

Akcja będzie trwała przez cztery najbliższe soboty: 20 i 27 października oraz 3 i 10 listopada.

Liście będzie można zostawić na placu Usług Komunalnych przy ul. Grunwaldzkiej 42 w Kędzierzynie-Koźlu we wskazanych terminach między godziną 11:00 a 16:00.
Mieszkańcy mogą przekazać maksymalnie pięć 120 litrowych worków z liśćmi z każdej posesji.

Poza organizowaną obecnie akcją mieszkańcy mają jeszcze dwie możliwości pozbycia się liści. W określonych terminach odpady zielone będzie można dostarczyć do Mobilnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych lub też można je oddać po zamówieniu usługi dodatkowej w biurze Związku Międzygminnego „Czysty Region”.

Akcja jest prowadzona jest równolegle w Zdzieszowicach, gdzie liście będzie można oddać na parkingu przy stadionie miejskim na ul. Rozwadzkiej.

Szczegółowych informacji na temat akcji udziela Biuro Informacji i Obsługi Mieszkańca Związku Międzygminnego „Czysty Region”: Tel. 774461193, 774461197, biuro@czystyregion.pl, www.czystyregion.pl.

4 KOMENTARZE

Skomentuj