Mieszkańcy mają więcej miejsc parkingowych. Na os. Piastów zmniejszony został postój taksówek

1
sdr

Na ulicy Krzywoustego w najbliższym sąsiedztwie bloków mieszkaniowych oraz pawilonów handlowych, wyznaczonych zostało niedawno kilka dodatkowych miejsc parkingowych.

Do tej pory znajdował się tam dużych rozmiarów postój dla taksówek, który powstał podczas remontu ulicy Krzywoustego. Rada Osiedla Piastów – Powstańców Śląskich zawnioskowała do Starosty Powiatu Pawła Masełko o jego zmniejszenie i stworzenie parkingu dla mieszkańców osiedla. Pomysł radnych zyskał akceptację.

Wszędzie tam, gdzie to możliwe, staramy się zwiększać przestrzeń do parkowania pojazdów, w tym wypadku udało się wygospodarować miejsce na dużym osiedlu. Przypomnę, że w tym roku oddaliśmy też nowe miejsca parkingowe na ul. Harcerskiej w Kędzierzynie, tam doświetliliśmy również przejście dla pieszych, przez co w tym rejonie zrobiło się bezpieczniej. Nowe miejsca parkingowe są już także dostępne na ulicy Piastowskiej w Koźlu – mówi starosta Paweł Masełko.

1 KOMENTARZ

  1. Całkiem zlikwidujcie postój taxi a po co nam taksówki ale kasę od nich to lubicie przytulać żenada to nasze miasto to już całkiem pada szkoda słów.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj