Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla mogą skorzystać z sześciu bezpłatnych kursów specjalistycznych

6

Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla bezpłatnie zdobędą nowe kwalifikacje zawodowe. Na zainteresowane osoby czeka pakiet aż sześciu atrakcyjnych szkoleń, które mogą okazać się pomocne na rynku pracy. Nabór uczestników już wystartował.

Całą procedurę prowadzi Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy Sp. z o.o. W ofercie przewidziano sześć specjalistycznych kursów:

1. Spawacz blach i rur spoinami pachwinowymi metodą TIG 141
2. Elektryk – montażysta
3. Uprawnienia energetyczne SEP G1 do 1kV
4. Obsługa wózków widłowych kat. I WJO
5. Operator koparki jednonaczyniowej w zakresie III klasy
6. Nauka języka polskiego dla obcokrajowców

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://kkpp-dugnad.pl/ lub pod numerami telefonów: 77 4888 62 15 i 530 263 583. Zainteresowane osoby swój akces powinny przesłać do 31 sierpnia 2022 r. na adres poczty elektronicznej: tomasz.starowicz@kkpp.pl lub dostarczyć wypełniony druk osobiście do siedziby spółki przy ul. Wojska Polskiego 16f w godz. od 8:00 do 15:00.

Szkolenia realizowane są w ramach Projektu „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego” w ramach którego KKPP Sp. z o.o. jest partnerem i realizuje przedsięwzięcie pn. „Centrum Doradztwa Szkoleniowego – kompetentne kadry na rynku pracy”. Kursy finansowane są ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz budżetu państwa w ramach programu „Rozwój Lokalny”.

6 KOMENTARZE

 1. Bez szans,relacje międzysąsiedzkie nie istnieją.Jest praca do póżnego wieczoru a potem tv i alkohol.
  Dugnad w bloku,gdzie kazdy by zaj….sasiada gołymi łapami.Ha Ha ha..

 2. Noooooooooo Kurde! ?
  Powinien też być kurs OBOWIĄZKOWY dla ukochanej władzuni.? Kurs pt.
  -„Jak NALEŻY oszczędzać i NIE wydawać bez sensu publicznej kasiory !!!!! – czyli kaski mieszkańców, zwanych też tubylczą ludzkością”. ?

  Bo jakoś ukochana władzunia jakby szasta tą kasiorą ?. Często rozrzutnie, BEZ sensu i jakiegokolwiek PO-myślunku ?

   • Pełna zgoda @Mieszkaniec Starego Miasta ? Wcale temu nie zaprzeczam. ?

    Ale nie sądzę żeby chcieli przyjechać na szkolenie do miasteczka NIEmożliwości.? Wtedy całkowicie i do reszty by zgłupieli ?

 3. Fajnie, że są szkolenia, tylko trochę tak jednostronnie sprofilowane. Wiem że starsze panie też mogą zostać spawaczami, ale może by chciały więcej wyboru?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj