Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla bawią się na majówce w parku Pojednania. [ZDJĘCIA]

7

Majówka rozpoczęła się mocnym akcentem muzycznym. W świat muzyki filmowej zabrała mieszkańców Kędzierzyna-Koźla Koncertowa Orkiestra Dęta „Power of Winds” z Bytomia. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Princess”.

Imprezę w parku Pojednania przy al. Jana Pawła II otworzyli podopieczni Studia Piosenki Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu, następnie muzykę filmową i serialową zaprezentowała Koncertowa Orkiestra Dęta „ Power of Winds”. Muzycy działają przy Miejskim Ośrodku Kultury w Bytomiu. W skład orkiestry wchodzi 20 młody ludzi kochających muzykę filmową. Na zakończenie pierwszego dnia majówki wystąpi zespól „Princess”, który zagra znane wszystkim covery zespołu „Queen”.

Dla najmłodszych jak co roku przygotowano mnóstwo atrakcji w małym miasteczku pod domem kultury „Chemik”. Po za tym stoiska z gastronomią, zabawkami i artykułami artystycznymi. Majówka w parku także jutro i pojutrze.

7 KOMENTARZE

  1. To nie by spęd. Sami przyszli w nadziei że będzie ciekawie. A zastali hudbe z desek (dechova hudba ;-). Lepsze to jednak od muzykowania braci opalonych, które kiedyś miało miejsce.

Skomentuj