Mieszkańcy będą wybierać nowe władze RSM Chemik. Walne zgromadzenia na osiedlach

8

Od dzisiaj do piątku Zarząd Spółdzielni RSM „Chemik” spotykać się będzie z mieszkańcami na walnych zgromadzeniach członków spółdzielni. Zebrania odbędą się na pięciu osiedlach o godzinie 17.00 zgodnie z załączonym harmonogramem.

03.06.2019 r. Osiedle „Jedność” AO – 4, budynek administracji ul. Marii Konopnickiej 2

04.06.2019 r. Osiedle „Piastów” AO -3 – Osiedlowy Dom Kultury Komes ul. Kazimierza Wielkiego 9

05.06.2019 r. Osiedle „Leśne” AO – 2 – budynek Szkoły Podstawowej nr 11, Al. Partyzantów 30

06.06.2019 r. Osiedle „XXV-Lecia” AO -1 – Spółdzielczy Dom Kultury ul. 9 Maja 6

07.06.2019 r. Osiedle „Powstańców Śląskich” AO – 5 – Klub Muzyczny Kajtek ul. Królowej Jadwigi 10

Członkowie Spółdzielni na zebraniach zapoznają się ze sprawozdaniem Zarządu Spółdzielni z działalności spółdzielni za 2018 rok. Wysłuchają też sprawozdania Rady Nadzorczej z działalności w tym samym okresie.

Mieszkańcy obecni na częściowych Walnych Zgromadzeniach Członków Spółdzielni RSM „Chemik” podejmą w tym roku wiele ważnych uchwał oraz dokonają wyboru członków nowej Rady Nadzorczej. Przewidziany jest także czas na dyskusję z mieszkańcami.

8 KOMENTARZE

 1. Z tymi wyborami to MUSZĘ KURDE pamiętać, żeby do władzy spółdzielni wybrać RASOWĄ BOLSZEWIĘ, ewentualnie JEJ POtomków!😀

  Bo tylko one ZAPEWNIĄ nam wysoką KURDE jakość mieszkań i JESZCZE BARDZIEJ WYŻSZE opłaty – za ten LUKSUS mieszkania – w domkach z BETONU👍😉

  Opłaty MUSZĄ być wyższe!!!

 2. Uwaga!!! Szukam jakiego PATRIOTĘ!!! Może być łysy i w dresie tak jak JA👍😉 żeby udzielił mi schronienia, bo mnie ZNOWU!!!😀 ściągają faceci w białych kitlach!!! Nie chcę do IZOLATKI!!!👍😉

 3. Widzę, że jakiś eSBecki PROWOKATOR POdszywa się pod mój nick😀Aż tak nadepnąłem eSBecji na odciski?
  Czyżby chodziło o kasiorę TRZEPANĄ w spółdzielni? 😀😀

  Proszę o więcej finezji BOLSZEWICKI głupku!😉
  Chociaż rozumiem, że BOLSZEWIA ma z tym problemy. Tym bardziej, że i kasiora MOŻE ODPŁYNĄĆ😕😀
  Siema BURAKU😁

 4. @Pietia (ten prawdziwy), ty się tak nie wściekaj, bo i tak rzeczywistości nie zmienisz. Wystarczy przeanalizować wyniki wyborów, jakichkolwiek, a nawet ostatnich, do PE. Nie tylko Kędzierzyn-Koźle, ale spora część Opolszczyzny, to czerwone zagłębie zakorzenionej bolszewii. I to w czwartym, a nawet w piątym POkoleniu. Niektórzy nadal czerwoni, niektórzy wyblakli i są różowi, ale w środku, to czysta komuna!
  A dowody na to masz na tym forum. Nawet KK24.pl nie znalazło na naszym terenie uroczystości, przypominającej że 30 lat temu otworzono jakąś drogę „wolności i solidarności”.
  Tutaj dalej jest peerel!.

Skomentuj