Miejskie place zabaw i siłownie zamknięte do odwołania! Zakaz będzie egzekwować straż miejska

9

Wiosenna aura za oknami zachęca wprawdzie do spacerowania, ale w trakcie pandemii lepiej odpuścić rodzinne harce na świeżym powietrzu. Władze miasta zdecydowały o zamknięciu wszystkich placów zabaw i siłowni zewnętrznych.

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa tego typu obiekty będą nieczynne, a na ogrodzeniach pojawią się odpowiednie informacje. Zakaz korzystania obowiązuje wszystkie miejsca rekreacji w mieście, także te, które nie są ogrodzone. Apelujemy, aby w trosce o swoje zdrowie i bezpieczeństwo przestrzegać tego zalecenia.

Place zabaw i siłownie zewnętrzne zostaną także objęte specjalnym nadzorem straży miejskiej. Funkcjonariusze częściej będą patrolować te miejsca.

9 KOMENTARZE

  1. Czyżby na zewnętrznej siłowni było większe zagęszczenie niż w Biedronce ? Jakie narzędzia będzie miała straż miejska, żeby pogonić z wioślarza na wolnym powietrzu ? Ludzie … Dojdzie do tego, że na odcinku stu metrów na ścieżce rowerowej będzie mógł jechać tylko jeden rowerzysta…

  2. Szanowna Straż Miejska niech lepiej pomaga osobom starszym,jak i tym objętych kwarantanna, które nie wychodzą teraz z domów, w prostych czynnościach – jak zakupy, wyprowadzenie pieska itp.
    Ja sama pomagam, a nie jestem wolontariuszem ani funkcjonariuszem służb…

    Ludzie trochę samodyscypliny, a służby zamiast pilnowac, będą mogły pomagać tym, którzy tego teraz potrzebują…

Skomentuj