Miejskie imprezy i wydarzenia odwołane. Zamknięte będą też kina. Zagrożenie koronawirusem

4

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu zawiesił działalność na okres dwóch tygodni. Wszystkie wydarzenia zaplanowane w tym czasie zostały odwołane. Osoby, które zakupiły bilety, mogą je zwracać.

Dzisiejszy komunikat Miejskiego Ośrodka Kultury:

„Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu informuje, że zgodnie z decyzją premiera Mateusza Morawieckiego, w związku z epidemią koronowirusa w naszym kraju, od jutra, to jest 12.03.2020 r., odwołane zostają wszystkie koncerty, wydarzenia kulturalne, zajęcia kół i sekcji zainteresowań. Przez okres 2 tygodni nie będą obywały się również seanse kinowe w kinach: „Chemik” i „Twierdza”. Odwołane zostają najbliższe wydarzenia: „XXXII O.P.P.Ż. i P.M. Szantki”, Irlandia – widowisko taneczno-muzyczne, spektakl teatralny „W Dolinie Muminków”. Zapraszamy do naszych kas celem zwrotu zakupionych biletów: Kasa Kina „Chemik” (tel. 774802552), i Kasa Kina „Twierdza” (tel. 774053070) w godz. 13.00 – 19.00”.

Wydarzenia odwołuje również Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Nie odbędzie się m.in. dzisiejszy maraton fitness.

4 KOMENTARZE

  1. Dziwne ze kwietniowych manewrów wojskowych w polsce nie odwołali, będą żołnierze z innych krajów. I do zakładów pracy też musimy chodzić :) ciekawa propaganda

    • Już na ograniczyli, wystarczy sprawdzić :) tv od lat manipuluje i odwraca od czegoś uwagę. Dziwne że po ogłoszeniu ustawy o szczepieniach, nagle następnego dnia koronawirus, dziwnym trafem w zielonej górze gdzie są jedne z największych złóż naturalnych w naszym kraju.

  2. A co to za cyrk był dziś 4/07 na rynku, okolo 30 osób do tego 3 suki po dwóch policjantów ciekawe za co my placimy Policji, po sklepach coraz wiecej osób bez masek, a oni pilnuja jakies koscielne zbiegowisko, nawet matke najswieyptsza Marje boską z kosciola do tego cyrku wzieli, gdzie sa prawdziwi wyznawcy pana Boga, Polski koscioł dogorywa zniszczyla go Polituka i takie kanalie jak Rydzyk, dpnisiviel Dziwisz, mocxymorda Głódź czy homoseksualny Jedraszewski

Skomentuj