Miejski Ośrodek Kultury poszukuje operatora obsługi i konserwacji urządzeń. Ruszył nabór

4

Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu szuka pracownika na stanowisko operator obsługi i konserwacji urządzeń. List motywacyjny i CV można składać do 26 lutego. 

Kandydat musi posiadać wykształcenie minimum zawodowe, prawo jazdy kat. B, uprawnienia elektryczne, umiejętność obsługi komputera – programy do edycji i montażu dźwięku, a także wykazywać dyspozycyjność, staranność, dokładność, umiejętność pracy w zespole oraz odporność na stres. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za obsługę techniczną i akustyczną imprez oraz utrzymanie pełnej gotowości sprzętu wykorzystywanego przez jednostkę.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 26 lutego 2020 roku. Zainteresowane osoby mogą wysłać list motywacyjny wraz z CV na adres email: mok@mok.com.pl lub złożyć dokumenty osobiście w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury przy al. Jana Pawła II 27 pok. 14 (Sekretariat) I piętro. Miejski Ośrodek Kultury zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zobacz pełną treść ogłoszenia

4 KOMENTARZE

  1. Maria pewnie od ciebie będzie wymagany wykaz szczepień na wściekliznę i test na inteligencję, chyba że jesteś na emeryturze to wystarczy świadectwo ukończenia uniwersytetu 3 wieku

Skomentuj