Miejska Rada Seniorów spotkała się po raz ostatni w tym roku. Na tapecie inwestycje

1

Za nami ostatnia w tym roku sesja Miejskiej Rady Seniorów. Podczas grudniowego posiedzenia nie zabrakło świątecznej atmosfery, ale również okazji do rzeczowej dyskusji. Spotkanie zdominował temat zrealizowanych w mieście inwestycji oraz podsumowano inicjatywy podjęte przez samych seniorów.

W obradach uczestniczyła prezydent Sabina Nowosielska, która relacjonując listę tegorocznych inwestycji zwróciła szczególnie uwagę na wybudowane hospicjum. O powstaniu placówki w mieście mówiło się od wielu lat. Był to również jeden z głównych postulatów seniorów.

Grudniowe obrady były jednymi z ostatnich w trwającej kadencji Miejskiej Rady Seniorów. Radni przypomnieli o zainicjowanych działaniach i przedsięwzięciach. Podsumowano również ostatnią wizytę mieszkańców Kędzierzyna-Koźla u swoich rówieśników w Brzegu.

1 KOMENTARZ

  1. Rada seniorów i inwestycje w głowach……a gdyby tak zająć się seniorami,geriatrią……samotnymi starszymi osobami które potrzebują wsparcia i pomocy. Inwestycje im w głowie ! Był czas i miejsce trzeba było o tym myśleć

Skomentuj