Michał Nowak o wygranej z Robertem Węgrzynem. Szef PO w Kędzierzynie-Koźlu gościem Studia KK24.pl

16

Platforma Obywatelska wybierała nowe władze, także na szczeblu lokalnym. W Kędzierzynie-Koźlu przewodniczącym na kolejną kadencję został Michał Nowak, który w głosowaniu wygrał z Robertem Węgrzynem. Rozmawiamy w Studiu KK24.pl:

16 KOMENTARZE

 1. Kiedyś to było wzorowy towarzysz
  oddany komunizmowi, teraz to już patriota.
  Kiedyś nazywało się dzielny żołnierz RP walczący za ojczyznę,
  potem zapluty karzeł reakcji,
  teraz to już nacjonalista.

 2. Niewiem czym ten gość się ekscytuje ? Ma parcie na politykę pewnie marzy mu się zasiadanie w ławie sejmowej. Grać w kulki, brać niezłą forsę i tak samo jak teraz robić w ciula ludzi (jak wszyscy politycy). A wy społeczeństwo łykacie to jak małe dziecko cukierka. Czy żyje wam się lepiej kiedy widzicie te wzajemne kłótnie i oskarżenia między opcjami politycznymi PO-PIS które przenoszą się ze sceny politycznej na was drodzy obywatele ? Czy wierzycie mediom które kreują i wmawiają pewne informacje polityczne nie zawsze prawdziwe ? To jest często dezinformacja lub manipulacja. Więc czym się tu cieszyć ? Polityka wciąż góruje nie ważne jak żyją ludzie czy jak wyglądają miejsca w którym mieszkają. Czy przez to żyje wam się lepiej ? Czy przez upolitycznienie każdego kawałka naszego życia (jak samorządy, media i inne) mamy lepsza sytuację życiową, lepiej zarabiamy czy praca którą wykonujemy daje satysfakcje i poczucie bezpieczeństwa ? Czy przyszłość nas i naszych dzieci jest zapewniona (mieszkalnictwo, praca, odpowiednie wyksztalcenie) ? Może niech każdy myślący człowiek przemysli te kwestie.

 3. Prawda, można tylko dodać że te wzajemne kłótnie i oskarżenia pomiędzy politykami od lewa do prawa są głównie na zewnątrz, gdy zaś gasną kamery i milkną mikrofony większość z nich jest w dobrej komitywie pomiędzy sobą. Ich na pozór bardzo konfrontacyjne zachowania (które na dodatek, jak się również okazuje są premiowane przez algorytmy niektórych serwisów społecznościowych), sprawiają, że niestety dzielą społeczeństwo… kiedyś zgodne rodziny, sąsiadów, znajomych… Bo najlepiej i najprościej jest im stosować starą, sprawdzoną zasadę: dziel i rządź!

 4. Faktycznie za czasów rządów PO-PSL w ramach Zielonej Wyspy przyszłość (mieszkalnictwo, praca, odpowiednie wyksztalcenie) nas i naszych dzieci była tak zapewniona, że duża większość miała dość. Ludzie pokazali w wyborach co myślą o tym. Rozległ się świński kwik po odsunięciu od koryta. Jedynie czego chcą obecnie to wrócić do władzy i co dalej ? Ta opcja polityczna, cała lewica zwąca się patriotami nie mają żadnego programu politycznego, żadnych propozycji politycznych, gospodarczych, społecznych dla Polski i Polaków. Mają do zaproponowania dezinformację i manipulację. Od paru lat są wprowadzane prawie takie same regulacje prawne i gospodarcze jak w reszcie UE i nagle wielki krzyk patriotów europejskich. Według nich suweren (brzydkie słowo dla ich uszu) czyli niewolnik buntuje się, rzecz niespotykana (w Francji żółte kamizelki itd.) Ich standard życia jest zagrożony. Zatem Unio ratuj nas od tego nieszczęścia, bo my lojalnie dbamy o wasze interesy. Celebryci i cała reszta miała z tego nieszczęsnego kraju wyjechać na znak protestu. Żaden nie wyjechał. Dlaczego ? Czy podołaliby na „zachodzie” odnieść sukces finansowy w panujących tam UE realiach prawnych, gospodarczych i przede wszystkim „towarzyskim.” Pieniądze, pieniądze, pieniądze.

  Dla odprężenia kawał z czasów zielonej wyspy.

  Spotyka się pan Tusk z panią Merkel.
  Tusk: Ile w Niemiec zarabia ? 2000. Ile wydaje na życie ? 1500. Co robi z resztą ? To jego prywatna sprawa.
  Merkel z grzeczności. Ile Polak zarabia ? 1500. Ile wydaje na życie ? 2000. Skąd bierze resztę na życie ? To jego prywatna sprawa.

  • Prowincjonalny inteligencik i wieczny student szuka w ten sposób kandydatki na żonę, przecież to już 40stka na karku. Jak chce się iść wyżej, to należy jakiś wizerunek zbudować. Bez małżonki u boku ciężko będzie zostać posłem. No ale całe szczęście, że mamusia uprasowała koszulę i garniak, teraz tylko czekać na ten sznur panienek:)

    • Kompleksy to chyba ma autor tego komentarza pisząc go o wpół do trzeciej w nocy…
     Mam pytanie, czym zajmuje się zawodowo zaproszony do wywiadu? Czy jedynym jego źródłem dochodu jest dieta radnego? Serio??? To co on robił przez ostatnie lata? Tylko z tej diety żył, strugając przy tym „studenta”? To chyba już rozumiem przesłanie wypływające z komentarza Zorro… A potem „PEŁO” chce z takim sztabem dojść do władzy…

Skomentuj