Miasto znów zaprasza mieszkańców na koncert urodzinowy. Wejściówki na wydarzenie w Hali Azoty

4

Po przerwie spowodowanej pandemią miasto znów zaprasza mieszkańców na koncert urodzinowy. Tym razem w Hali Azoty królować będzie muzyka filmowa.

Zwyczaj organizowania koncertów urodzinowych został zapoczątkowany w 2015 roku, świętowano wówczas 40. rocznicę połączenia Kędzierzyna, Koźla, Sławięcic i Kłodnicy w jedno miasto. W ostatnich dwóch latach ze względu na ograniczenia pandemiczne koncertów nie było, organizowano jednak szereg mniejszych wydarzeń upamiętniających. Teraz miasto znów zaprasza mieszkańców do Hali Azoty.

– 15 października obchodzimy 47. rocznicę utworzenia naszego miasta. Chcemy uczcić to wydarzenie, dlatego znów zapraszamy mieszkańców na koncert urodzinowy w Hali Azoty, tym razem wspólnie posłuchamy muzyki filmowej. Wejściówki oczywiście są bezpłatne – mówi Sabina Nowosielska, prezydent Kędzierzyna-Koźla.

Koncert przebojów muzyki filmowej w wykonaniu Filharmonii Zabrzańskiej odbędzie się 15 października. Początek o godz. 18. Bezpłatne wejściówki będzie można odebrać w kasach kin „Chemik” i „Twierdza” oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej.

4 KOMENTARZE

  1. Cała trójka musiała oderwać się od swej ciężkiej pracy, bo fotograf zażyczył sobie zrobić zdjęcie? To już jedna osoba nie wystarczyła? Śmiech na sali.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj