Miasto zakończyło modernizację parkingów przy ulicy Przechodniej. Trzy razy więcej miejsc

5

Koniec z dylematem, gdzie zaparkować swój samochód. Do dyspozycji mieszkańców bloków przy ul. Przechodniej jest teraz aż 88 miejsc postojowych. Po zakończonym właśnie remoncie ich liczba zwiększyła się trzykrotnie. Nowy wygląd zyskała też sama nawierzchnia.

Cała Przechodnia, wraz z chodnikami, została wyłożona wygodną dla kierowców i pieszych kostką. Poczucie bezpieczeństwa zwiększy także nowoczesne ledowe oświetlenie. Podczas prac została również przebudowana kanalizacja deszczowa.

Gruntowna modernizacja ul. Przechodniej kosztowała ponad 900 tys. zł.

5 KOMENTARZE

 1. Ciekawe z czyich pieniędzy ten remoncik? Miasto stać na to żeby patologii która i tak jest u nich na „garnuszku” budować dodatkowe miejsca parkingowe? Do czynszu, dzieci itp. Państwo(czyli my) dopłacamy , jeszcze teraz to?Bo oni nie mają gdzie swoich limuzyn stawiać?A tak na rower i do roboty!!!Jak w tym kraju ma być dobrze

 2. Była ziemia, a teraz beton, woda spływa do Odry, a nie wsiąka w grunt.
  I tak kawałek po kawałku… a wody coraz mniej.

  • Spokojnie… Porządny magazyn wody i bagna jest na parkingu przy Piotra Skargi 28-30, tam akurat nie mieszka żaden radny, więc miasto ma w poważaniu mieszkańców budynków w kwadracie Skargi, Bożka, Dębowa, Kwiatowa!
   Niby centrum Kędzierzyna, w sąsiedztwie Urzędu Skarbowego, a widoki jak w Rumuni🤬

   • Ach mój drogi tam mają chodniki, asfalt, częściowo kanalizację burzową, nie ma co narzekać. Są ulice w mieście gdzie nie ma nic, błoto i same kałuże po kostki. Jak sobie mieszkańcy wysypią sami to mają, a to też geograficzne centrum… no i nie mieszka tam żaden radny, jeszcze, bo są tu na forum tacy co chcą bym kandydował i reprezentował żywotne interesy dzielni.

Skomentuj