Miasto wsparło finansowo policję. Na ulicach Kędzierzyna-Koźla pojawią się dodatkowe patrole

19

O bezpieczeństwo mieszkańców Kędzierzyna-Koźla zadbają dodatkowe patrole policji. To efekt porozumienia zawartego przez miasto z komendą powiatową. Gmina przekazała na ten cel 40 tys. zł.

To już druga taka umowa finansująca ponadnormatywne służby w tym roku. Poprzednia została zawarta w czerwcu, również na 40 tys. zł. Dzięki wsparciu samorządu policjanci częściej odwiedzają miejsca najbardziej zagrożone. Podczas planowania służb są wykorzystywane wskazania mieszkańców zgłaszane za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń i Bezpieczeństwa.

Porozumienie w sprawie dodatkowych patroli podpisali prezydent Sabina Nowosielska oraz podinsp. Hubert Adamek, komendant powiatowy policji.

19 KOMENTARZE

 1. To że dodatkowe patrole są potrzebne to oczywiste. Miejmy tylko nadzieję, że te patrole nie będą zajmować się wypisywaniem kolejnych mandatów za brak maseczek.

  • Oni od tego są, no bo od czego innego? Trzeba wytresować społeczeństwo na niewolnika, z powodu grypy obostrzenia i inne pierdoły plus wprowadzenie stanu wyjątkowego bez stanu wyjątkowego… No super. Czemu nie wspominacie że Amerykanów jest u nas coraz więcej, wczoraj klepneli ustawę, niby wielka pandemia a ludzi z zagranicy przyjmują :) 500mln rocznie koszt utrzymania amerykanskiej armii która nie podlega pod nasze prawo, izolatoria, brak dostępu do szpitali, kościół się już zawija kolejki pod sklepami nie przypomina wam to czegoś? Ludzie obudźcie się bo zaraz nam nawet na balkon nie pozwolą iść! Polecam sprawdzić ostatnią rozmowę rmf fm pana mazurka z tym grzesiowskim o testach dodatnich. Sami się wysypują!

 2. a za ciawusow odda kase ze swojego konta za ore ore na betonie w kedzierzynie bo szanuje ich brak tradycji
  i handel narkotykami nieplacenie czynszow i pogarde dla polski

 3. Dziekujemy Pani Prezydent za te dodatkowe patrole, marsz kobiet dzieki nim był bezpieczny dla Miasta, tak dużej ilości Policji w mieście nigdy nie było.

 4. To sobie Nasza pani wylansowana strzeliła w kolanko.Przecież na nieformalnym wiecu w którym uczestniczyła dawały chłopaki mandaty.Czy ominęli ją szerokim łukiem???

 5. Nooo. Ja widziałem jeden patrol na mojej ulicy jak przejeżdżali autkiem.
  Chociaż sąsiad mówił że im się poj…. tzn. pomyliło i wjechali nie tam gdzie chcieli.
  Ale nie wiem czy wierzyć, sąsiad taki złośliwy był od kiedy go znam.

Skomentuj