Miasto przygotowuje się do przebudowy ulicy Modrzewiowej. Można zobaczyć dokumentację

2

Przed nami kolejne spotkanie informacyjne w sprawie miejskich inwestycji. Tym razem do dyskusji zaproszeni są szczególnie mieszkańcy osiedla Kuźniczka. Podczas otwartej narady urzędnicy zaprezentują koncepcję programową dla ulicy Modrzewiowej.

Magistrat przygotowuje się do gruntownej przebudowy tej drogi. Opracowane zostały dwa warianty zadania, które zostaną szczegółowo omówione. Z gotowymi już koncepcjami można zapoznać się w internecie. Wszystkie materiały dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle pod linkiem: https://bip.kedzierzynkozle.pl/artykul/1532/24651/dokumentacja-projektowo-kosztorysowa-budowy-ul-modrzewiowej.

Spotkanie informacyjne z mieszkańcami odbędzie się w środę (22.03) o godz. 16:00 w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Grzegorza Piramowicza 32 w sali nr 229.

2 KOMENTARZE

  1. Rozumiem, że do sześciu domków potrzebna jest natychmiast nowa droga. Do pracy na os.Azoty wystarczy stara dziurawa. Kadencja się kończy a obietnice przechodzą do lamusa.

  2. A co z drogą wzdłuż ogródków działkowych ? Przecież po zrobieniu krótkiego łącznika na Żabieńcu była by to świetna alternatywa dla zakorkowanego ronda milenijnego.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj