Miasto przygotowało urodzinowe atrakcje dla mieszkańców. 45 lat Kędzierzyna-Koźla

4

Dziś nasze miasto świętuje urodziny. 45 lat temu Kędzierzyn, Koźle, Kłodnica i Sławięcice połączyły się w jedną całość.

Jeszcze rok temu urodziny miasta obchodziliśmy hucznie, bawiąc się podczas koncertu Kayah. Niestety obecna sytuacja na świecie powoduje, że jubileusz 45-lecia przyszło nam spędzać w znacznie mniejszym gronie. Nie zapominamy jednak o mieszkańcach Kędzierzyna-Koźla.

W najbliższych dniach warto śledzić profile miasta na Facebooku i Instagramie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych od 15 do 23 października będzie można zdobyć vouchery do 18 restauracji i hoteli w mieście, które razem z nami chcą świętować urodziny.

Wciąż czekamy również na kartki urodzinowe wykonane przez najmłodszych mieszkańców. Prace naszych milusińskich można wrzucać w komentarzach pod dedykowanym temu postem na Facebooku do 15 października. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają od nas upominki, a autorzy kartek z największą liczbą polubień wybiorą się z rodzicami do kina.

Z okazji jubileuszu urząd miasta przygotował również wiele niespodzianek przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Miejską Bibliotekę Publiczną. 15 października mieszkańcy będą mogli skorzystać ze specjalnych zniżek i promocji.

Warto także odwiedzić Muzeum Ziemi Kozielskiej, przed którym można oglądać wystawę zdjęć Kędzierzyna-Koźla, zawierającą m.in. fotografie wysłane przez mieszkańców. 15 października w swoje podwoje zaprasza także Muzeum Śląskiej Bitwy o Paliwo na os. Blachownia, które będzie czynne od godziny 17:00 do 20:00.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, a wszystkim mieszkańcom życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności!

Dziś nasze miasto świętuje urodziny 🎉🎂 4⃣5⃣ lat temu Kędzierzyn, Koźle, Kłodnica i Sławięcice połączyły się w jedną całość.Najlepsze życzenia dla wszystkich mieszkańców 💐❤️

Publiée par KĘDZIERZYN-KOŹLE Miasto możliwości sur Mercredi 14 octobre 2020

4 KOMENTARZE

  1. Mogli chociaż rebelianci – zagrać na kozielskim rynku. Tak dawno nie słyszałam tych ich przebojów, szczególnie moich ulubionych „jolka jolka” czy „parostatkiem w piękny rejs”, tak ślicznie to michał zawsze śpiewał

Skomentuj