Miasto po kolei remontuje ulice w sercu Starego Miasta. Czas na kolejną. Będą konsultacje

18

Kolejna ulica prowadząca do wyremontowanego rynku odzyska swój historyczny charakter. Urząd miasta przygotowuje się do przebudowy ul. Złotniczej. Stara asfaltowa nawierzchnia zamieni się w brukowaną drogę. To następny krok do przywrócenia sercu Koźla dawnego blasku.

Zanim jednak rozpoczną się jakiekolwiek prace, ich zakres konsultowany jest z mieszkańcami. Otwarte spotkanie w sprawie planowanej przebudowy i remontu ul. Złotniczej odbędzie się w najbliższy czwartek (4.03.), o godzinie 16:00 w budynku Urzędu Miasta, w sali 229. Podczas konsultacji urzędnicy przedyskutują z uczestnikami opracowane koncepcje, które już teraz są dostępne pod linkiem.

Zgłoszone podczas spotkania przez mieszkańców sugestie trafią do projektanta.

 

18 KOMENTARZE

 1. Rynek w kozlu był ładny i go zniszczyli. A wystarczyło go tylko odświeżyć i więcej zieleni zasadzić . A tera jest sam beton. Nie mam pojęcia kto się zgodził na takie coś.

 2. Jak wyrosną drzewka to rynek będzie piękny, trochę cierpliwości. „Sam beton” za to jest praktyczny, można tam postawić scenę, lub latem ogródki piwne. Trochę wyobraźni. Co do ulicy złotniczej to fajnie jakby miasto zabrało się za ruiny kamienic. Czasem strach tamtędy przechodzić, czy cegła nie spadnie na głowę.

  • Trochę wyobraźni ? Za ty jej nie masz. Nina ma rację betonowy plac defilad. Scene masz w parku muszla koncertowa vel klozetowa a co pośpiewać byś chciał ? A może koncert ciawusów ? …Jak wyrosną drzewka to rynek będzie piękny…- facet nie masz pojęcia o czy ty piszesz. Te parę chabazi nazywa drzewami ? Pewnie cie na świecie jeszcze nie było jak rynek był zielony, wieżby płaczące, żywopłoty i trawniki. To był ładny rynek. Ale co ty możesz na ten temat wiedzieć gwizdki se dopiął i cwaniaka rżnie.

   • To już wiem dlaczego głosujesz na PIS, tęskno ci za komuną i młodzieńczymi latami. Szkoda że poziom nauczania był tak niski że stary a głupi nie potrafi sprawdzić jak poprawnie pisze się „wierzby płaczące”. Smutne. Świat idzie do przodu dziadku, czy to ci się podoba czy nie.

    • Nie pajacuj bo to nie cyrk . Poziom nauki był większy niż tobie się wydaje. Jesteś młody głupi i do tego zarozumiały. A na PIS czy PO nie glosuje bo nie jestem zniewolony jak ty tępaku gdzie wszędzie widzisz już politykę i swego przywódcę. Jestem wolnym i myślącym w porównaniu do ciebie człowiekiem. A że zrobię czasem błąd, za to ty pewnie się nie mylisz…. A komunę co ty możesz o tym wiedzieć pewnie ciebie nie było lub na nocniku wjeżdżałeś pod szafę więc stół dziób i ból ból…

     • Za to pewnie ciebie na świecie nie było, jak żeśmy z Napoleonem szli na Moskwę, to były czasy. Rynek cały zielony.

     • Tak i to z Napoleonem czy tam vel patykiem pisanym w ręce i co rusz przytykałeś butle z tym trunkiem do gęby. Jak ci się we łebku już zakręciło to Moskwa ci się przyśniła, kreml, łoże z baldachimem i Putin obok. Masz bujną wyobraźnie po spożyciu !

 3. Mało ci betonu w tej popidówie jeszcze? Kup sobie skrzynię piany i będziesz pił, jak nie masz co robić. I przestań się ośmieszać tymi gwiazdami. W milicjanta się bawisz czy w żołnierza?

  • Betonu mało oj mało, najlepiej jakby mur postawili żeby się odgrodzić od takich tumanów jak ty. Gdziekolwiek tam mieszkasz wieśniaku.

   • Zaraz ciebie odgrodzę pierdoło, to się ockniesz z letargu, zanim coś spłodzisz. Skąd się takie cepy biorą. Mieszczucha chyba w kapuście znaleźli. A bluzgać to sobie możesz kumpli z piaskownicy smarku.

 4. Pod miastem jes troche korytarzy , niech zrobia trase do zwiedzania pod zamkiem w Kozlu, zarobia na remont jak w Klodzkiej Twierdzy!!👻👻👻

 5. Owszem będzie ładnie może będzie,ale budynki nam się zawalą.U mnie po remoncie rynku ,zaczęły ściany pękac,i budynek zaczął siadac.Budynek znajduje się ok.100 metrów od rynku.Wszytkie drgania czulismy na własnych scianach i podłogach.U kolegi zapadły się rury kanalizacyjne.Kto nam zwróci za szkody które wyniosą setki tysące.Aż się boję jak zacznął robic ulicę ,która bezpośrednio przechodzi przy moim budynku.

 6. Lepiej niech się za naprawy ulic wezmą. Porządne naprawy ! Piotra Skargi, Pionierów, Damrota, Batorego – dziura na dziurze dziurą pogania…

Skomentuj