Miasto nakręciło reklamę „Wodnego oKKa”. Otwarcie w Dzień Dziecka. WIDEO

11


Tego lata mieszkańcy Kędzierzyna-Koźle wreszcie będą mogli korzystać z otwartego basenu – trwają odbiory zewnętrznej części kompleksu „Wodne oKKo” w Azotach. Otwarcie już 1 czerwca.

W ramach zewnętrznej części kompleksu czekają basen z rwącą rzeką, huśtawką wodną i sztuczną falą, wodny plac zabaw, brodzik, 16-metrowa zjeżdżalnia, jacuzzi, boisko do siatkówki plażowej, tradycyjny plac zabaw i dużo zielonej trawy. Jak to wszystko wygląda, można zobaczyć na filmie reklamowym:

 

11 KOMENTARZE

 1. To chyba jakiś żart!?

  Jedyny odkryty basen w Kędzierzynie-Koźlu i na dodatek z jedną niecką?

  Nie liczę brodzika, bo to jest jako dodatek.

  Chyba, że będzie coś więcej na drugim filmiku promocyjnym ;-)

 2. W końcu wybrany dawno temu pan kierownik tego przybytku będzie miał czego pilnować i czym kierować. Bo, ze tak spytam czym kierował do tej pory i za co pobierał comiesięczną pensję ?

 3. Piękna „sadzawka” dla dzieci super! Jak na 50-cio tysięczne miasto które w latach 70-siątych miało
  3 duże baseny odkryte a teraz ” sadzawkę dla dzieci to wielki sukces nie poprawi tego namiastka basenu
  wewnętrznego. Może czas pomyśleć o poważnym nowym obiekcie o normalnych basenach !??????

 4. Jeśli to jest wszystko co będzie na zewnątrz,to jest to totalny dramat.Taki basen jaki jest w Zdzieszowicach to powinno być minimum w KK.To co jest na filmie to sobie można przed domem wybudować.Ci,którzy wybierali ten projekt są głęboko niepełnosprawni.

 5. Cieszmy że w ogóle coś będzie na te wakacje :) Ale dla mieszkańców K-K powinno być za free do końca Wakacji, tyle lat bez basenu…

 6. kolejna idiotyczna inwestycja, pytam dla kogo no chyba dla przedszkolaków.
  Lepiej już wykorzystać zbiorniki P-Pożarowe bo bynajmniej woda głębsza. To co wyprawia Nowosielska to KPINY.

 7. Ludziom nigdy się nie dogodzi… Nie ma nic to źle, jest – też powód do marudzenia… Nie chcecie, nie idźcie.. Po co te debilne wasze komentarze.. LUDZIE NIE POTRAFIĄ CIESZYĆ SIĘ TYM CO JEST – wiecznie chcą więcej i więcej a sami gówno od siebie dają!

Skomentuj