Miasto kończy remont ulicy Słowackiego na Pogorzelcu. Budowlańcy ułożyli pierwszą warstwę asfaltu

7

Pierwsza warstwa nowego asfaltu pojawiła się już na ul. Słowackiego. To oznacza, że jej gruntowna przebudowa dobiega końca.

Już za chwilę droga będzie normalnie przejezdna. Koszt inwestycji wyniesie ponad 1,5 mln zł, z czego niemal  połowa będzie dofinansowana. Miasto skutecznie pozyskało środki z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

W ramach zadania poza nawierzchnią wymienione zostały przebiegające pod nią sieci. Co było bardzo istotne dla mieszkańców powstało również kilkanaście nowych miejsc parkingowych.

7 KOMENTARZE

  1. Coraz gorzej na tych osiedlach w tym Pierdziszewie. Beton, asfalt, kostka a drzewa czy krzewy wyrżnąć najlepiej w tak zanieczyszczonym mieście. Widać kto rządzi w tym grajdole. Zero myślenia.

  2. Aż tak!!! Czy na pewno było trzeba wyciąć wszystkie drzewa? Może na pozostałych wysepkach posądzać drzewa tlenowe, szybko rosną, ładnie wyglądają i pożerają ogromne ilości dwutlenku węgla.

  3. Ulica stała się polskim MEMEM, pełno jej w internetach, szkoda, bo nadaje się do Wiadomości, mogli by pokazać nieudolność władz PO.

  4. Miejsce drzew jest w lesie. Jak ktoś lubi sprzątać spadające liście i gubić słońce od gałęzi to proszę się wynieść do lasu. My, młodzi, mamy dość robienia parków z miast.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj