Miasto działa pomimo epidemii. Prezydent Sabina Nowosielska gościem Studia KK24.pl

12

Prezydent Kędzierzyna-Koźla kieruje pracą urzędu miasta z domu. Jeszcze przez tydzień przebywać będzie na kwarantannie obowiązkowej dla wszystkich powracających z zagranicy. Sabina Nowosielska zapewnia jednak, że pomimo trudności i ograniczeń gmina funkcjonuje w pełnym zakresie, a ona sama jest w ciągłym kontakcie ze współpracownikami. Odbędzie się też nadzwyczajna sesja rady miasta.

12 KOMENTARZE

 1. Co z mieszkańcami którzy nie mają teraz dochodów z zaplaceniem podatku od swojej nieruchomości bo widzę tylko ulgi są co dzierżawią od miasta . Reszta to bogaci można płacić tak ? Miasto możliwości wykończenia lub szybszej decyzji wyjazdu jak się to skończy.

 2. Ludzie zostańcie W DOMACH, MIESZKANIACH , SUTENERACH czy DZIAŁKACH.
  Siedźcie na szlachetnych dudach, oglądajcie pasmo pozytywnych wiadomości, inaczej tego nie opanujemy.

  Zrobiłem dziś risercz i co zaobserwowałem, pełny luzik, ruch jak przed koronką, pod Castoramą pełny parking, kolejna na zewnątrz, młodzi ludzie ok ale dziadki !! czy niesamowicie otyły mężczyzna to jak nic kandydaci do św. Piotra.
  Czy kurde nie da się wytrzymać jeszcze kilka tygodni w grzybie, syfie, brudzie w jakim i tak siedzicie od lat? Chyba, że potrzebujecie spadku po rodzicach, dziadkach, jeśli tak to nie jestem zbulwersowany.

 3. Cała ta szopka z kwarantanna to jakaś żenada!!! Tak naprawdę to nie dostaniesz od nikogo pomocy!!! Każdy tylko odsyła od jednego do drogiego.. Sam siedzę na kwarantannie i nie otrzymałem jeszcze żadnej pomocy, choć o nią prosiłem!!!!!!!

  • ja, ja się zgłaszam, ja to wiem, za Twoje pieniądze, mam nadzieję, że Ci ulżyło jak mi po porannym kupiszczu

 4. Pytam. Sie, co wyscie dobrego narobili. Sie pytam. Ludzie ucierpia przez, wasze niemadre decyzje. Zanada. z ta kwaratanna. Klamia i klamac beda.Imprezy ktore za, 2 miesiace mialy sie odbyc sa polikwidowane. Pytam, ktora choroba, jaka jest ta grypa. Masie miesiacami unosic . Zkogo wy, glupa robicie.

  • Jak dopiero wstałeś Adaśko, to najpierw kibelek, wanna, zaczeska. Potem poczytaj, że na świecie już ponad 600 tys chorych i prawie 30 tys nie żyje, a potem do klawiatury. Wcześniej nim edytujesz, to sprawdź jak się dane słowo pisze. Pa Adaś!!!

 5. Pani Prezydent nie zachowała się honorowo i nie podała do dymisji. Przekażcie wszystkich że jak się sytuacja unormuje będzię referendum w sprawie odwołania Prezydent.

Skomentuj