Miasto będzie remontować ulicę Pamięci Sybiraków, ale najpierw chce poznać opinię mieszkańców

21

Miasto przymierza się do kompleksowej przebudowy ul. Pamięci Sybiraków. Zanim rozpoczną się jakiekolwiek prace, magistrat chce skonsultować zakres planowanego remontu. Swoimi opiniami będą mogli się podzielić przedstawiciele rady osiedla i zainteresowani mieszkańcy.

Podczas spotkania urzędnicy zaprezentują trzy różne warianty inwestycji. Koncepcje przebudowy drogi są już dostępne pod linkiem: https://bip.kedzierzynkozle.pl/artykul/1219/12727/koncepcja-programowa-drogi-przebudowa-ul-pamieci-sybirakow.

Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w najbliższy wtorek (08.09) o godzinie 14:00 w sali nr 229 urzędu miasta przy ul. Piramowicza 32.

21 KOMENTARZE

 1. Jak najbardziej trzeba. W dalszym etapie pozostałe t.z. ulice Złotniczą, Poniatowskiego, M.C.Skłodowskiej, Sienkiewicza to by „zamknęło” wokół Rynku Kozielskiego. Wyremontować także trzeba ulice Planetorza.

 2. Chętnie bym wzięła udział w takim spotkaniu ale niestety o 14 to jestem w pracy… takie spotkania to najlepiej w soboty albo po 18.

 3. Po co remontować dobrą drogę i tracić pieniądze? Jeszcze tam, gdzie brakuje miejsc parkingowych dać jeszcze więcej miejsc dla inwalidów.
  Parking wybudujcie a nie kasę na ulice, które są w dobrym stanie.
  Chyba po to, żeby ukraść.

   • Kolejne pieniądze w błoto. Droga jest w dobrym stanie. Zajmijcie się tymi ulicami, gdzie serio wymagają remontu. Już widzę te utrudnienia dla mieszkańców w związku z tym remontem

 4. Niehak buldożer równa całą ulicę wraz z przyległą do niej zółtawą świątynią a na odzyskanej przestrzeni stanie największy na świecie market dino.

 5. Koźle Rynek i najbliższe okolice to cyganskie getto gdzie po 17″ nikt bez noża się nie zapuszcza. Zapluta i zastolcowana część naszego miasta przez nierobów także bialych. Jakoś straż miejska nie ma jaj żeby tam powalczyć o porządek. Ogrodzić wysokim murem, a najlepiej zaorać. Jeśli się nie da to przenieść urząd Miasta na Targową i niech się trzymają za portfele do 16″, a poprawność eurokołchozową i bełkot o równości proszę sobie wsadzić…

  • Brawo! Wreszcie ktoś zwrócił uwagę na tych darmozjadów. Bójki, krzyki, wyzwiska i zastraszanie na porządku dziennym przez tych brudasów.

  • Proponuję ci wyjść na chwilę z rynsztoka i ruszyć tęczowe zwłoki za zachodnią granice aby się przekonac jak czarne szyje niszczące europe się asymilują. Jak nie zauważasz braku różnicy sytuacji ul. Targowej a klanami pseudo uchodźców za granicą t podpowiadam – po zwarciu w inkubatorze nic ci już nie pomoże tylko eutanazja…

 6. Na sąsiedniej ulicy Marii Konopnickiej stoi opuszczony moloch rudera zagrażającą życiu i zdrowiu mieszkańców. Zrównać to z ziemią i wybudować parking, który jest bardzo potrzebny.
  Na to powinno się wydać pieniądze.

 7. Akurat w kwestii remontu tej ulicy się zgadzam,to jedyna która powinna być wyremontowana poza rynkiem.inna sprawa jest tempo prac , Niemcy w 36 bez tych wszystkich maszyn brylowali 1 km x6m w miesiąc i nierzadko do dziś kocie łby leżą prościutko.

 8. Tak każdy ma prawo się wypowiedzieć, lecz niektórzy na temat ,inni nie. Jedni maja rację, inni nie. Jedno jest pewne ,że trzeba remontować infrastrukturę miasta czyli chodniki i drogi. Więc po co kręcić nosem, jeśli miasto chce coś wyremontować ? Po co te złośliwości chyba ,że to z zawiści… Czemu u mnie nie remontują tylko tam ? Natomiast z jednym mogę się zgodzić te „rynkowe opalone twarze” jest ich za dużo i do tego nic nie robią oprócz kradzieży i dewastacji. I z tym powinna walczyć Władza razem z Policją ,która notabene nic nie robi.
  Więc niech miasto remontuje lecz nie zapomina o większej ilości zieleni.

Skomentuj