Miasto będzie remontować ulicę Chemików. Wcześniej skonsultuje plany z mieszkańcami

5

Zanim w mieście rozpoczną się jakiekolwiek inwestycje, magistrat konsultuje ich zakres. Tym razem urzędnicy chcą poznać opinie mieszkańców osiedla Azoty w sprawie przebudowy odcinka ul. Chemików.

Ze względów bezpieczeństwa wynikających ze wzrostu liczby zachorowań na COVID–19 spotkanie odbędzie się w formule online. Konsultacje odbędą się we wtorek (14.12) o godz. 16:00 za pośrednictwem wideokonferencji na platformie Microsoft Teams: Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania. Odnośnik otworzy się w nowym oknie.

Koncepcja programowa zadania „Dokumentacja projektowo-kosztorysowa budowy/przebudowy ul. Chemików 7-9 w Kędzierzynie-Koźlu” jest już dostępna pod adresem: https://bip.kedzierzynkozle.pl/artykul/1265/21906/koncepcja-programowa-drogi-ul-chemikow-7-9-w-kedzierzynie-kozlu.

5 KOMENTARZE

  1. A co z ulicami Złotnicza, Sybiraków i Sienkiewicza ? Też byly konsultacje i miasto miało przeprowadzić remonty. Do dziś nic w tej sprawie nie zrobiono. To może nich władza konsekwentnie zrobi jedno czyli wymienione ulice dzielnicy Stare Miasto a dopiero drugie wymienione w artykule. Jak widać wstydu nie mają dziadostwo. Pani prezydent Azoty to nie pępek bo pani tam mieszka….. Pani jest prezydentem całego miasta i łaski pani nie robi by zarządzać sprawiedliwie całością. A jak nichce pani to proszę złożyć rezygnację !

  2. Zróbcie tę ulicę a ja będę codziennie tam bez tłumika zajeżdżał by asfalt przetestować, żal na innych ulicach auto psuć.

  3. „Wyremontowany” chodnik przy ulicy Skarbowej to porażka miasta. Czy w urzędzie osoby zajmujące się inwestycjami miejskimi to osoby zatrudnione bez wiedzy i wykształcenia budowlanego?

  4. Fakt nie jestem mieszkańcem azot, ale miałem okazję parę razy pojeździć po tym starym, bez możliwości rozwoju osiedlu. Ciekawi mnie jakie zdanie mają mieszkańcy na temat pseldo rond pobudowanych na każdym skrzyżowaniu, powiem ze bylem w szoku tym poronionym pomysłem. Nie wiem i nie interesuje je mnie gdzie na tym zadupiu jest ulica chemików ale uważam że w mieście niemożliwości jest dużo ważniejszych i potrzebujących remontu czy wręcz modernizacji ulic. Podam tylko te gdzie sportowe zawieszenie auta odczuwa to najbardziej:niedokończony remont mostowej, Kłodnickiej, Piotra Skargi czy damrota. To są ulicę którędy przejeżdża setki jeśli nie tysiące samochodów, a na pewno nie jest nią ulica chemików z rewelacyjnymi rozwiązaniami tech.

Skomentuj