Miał przy sobie narkotyki, wagę i gotówkę. Młody mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla w rękach policji

3
Foto: archiwum/podglądowe.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany. Dodatkowo miał przy sobie blisko 20 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania niedozwolonych środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek około godziny 17:00 policjanci z Kędzierzyna-Koźla, patrolując rejon kompleksu rekreacyjno-sportowego przy Al. Jana Pawła II, zauważyli poszukiwanego mężczyznę. Dodatkowo według posiadanych funkcjonariuszom informacji mógł on mieć przy sobie narkotyki. Mężczyzna na widok nadjeżdżającego radiowozu zaczął uciekać. Policjanci pobiegli za nim. Po krótkim pościgu 19-latek został zatrzymany.

Informacje funkcjonariuszy potwierdziły się. Młody mężczyzna miał w saszetce blisko 20 gramów zielonego suszu, wagę oraz kilkaset złotych. Dodatkowo był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu w związku z prowadzonym postępowaniem.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli od niego także pieniądze na poczet przyszłej kary. Za posiadanie środków odurzających mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

3 KOMENTARZE

  1. No tak, bo z tekstu jasno wynika że został zatrzymany za posiadanie przy sobie gotówki…. Ominąłeś blokadę rodzicielską że udało Ci się przeczytać artykuł o tak poważnym zdarzeniu?

Skomentuj