Mężczyzna zagroził, że targnie się na swoje życie. Służby ratunkowe interweniowały w bloku przy ulicy Sobieskiego

9

We wtorek po godz. 11 służby ratunkowe interweniowały w bloku przy ulicy Sobieskiego na osiedlu Pogorzelec. Mężczyzna zagroził, że targnie się na swoje życie.

Na miejsce pilnie skierowano policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Mężczyzna, który miał przebywać w mieszkaniu i grozić, że targnie się na swoje życie, na widok służb otworzył drzwi. Został przekazany pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

9 KOMENTARZE

 1. Jak chciałby się zabić to zrobiłby bez rozgłosu.Aż ciśnie się powiedzenie z Kiepskich:Nie strasz,nie strasz bo się ze….asz!

 2. Który to już raz… Jak nie skoczkowie z mostu to menel na stacji. Taka akcja kosztuje forsę i zablkowany zespół ratunkowy…. A przecież ktoś może potrzebować rzeczywiście pomocy. Tego wariata i takich podobnych karać kosztami akcji.

 3. Jak benzedryna jest oszukiwana z psychotropami i sodą oczyszczoną ,takie są skutki, jak śpiewał Kazik nie ma towaru w mieśćie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. I po co mu przeszkadzacie? Jakby chciał się zabić to nie dzwonił by po służby, czy każdego świra będziecie bronić? Samobójcy umierają po cichu.

 5. Policzył sobie ile zysKAŁ na „Polskim Ładzie”.
  Już sam zlepek słów Polski Ład budzi śmiech… to jest inaczej powiedziane Polnische Wirtschaft.
  Ta piramida finansowa rząd Morawieckiego PiS nie może się udać, a ten człowiek to już wie, stąd ta decyzja. POwinien POczekać, bo wszyscy złodzieje będą wisieć für Deutschland.

 6. Ja zyskałem na Polskim Ładzie kilkaset zlotych do pensji.
  Fajnie że PiS nie spoczywa na laurach i tworzy nowe projekty.
  Nieudacznicy nie skorzystają bo są nieudacznikami.
  Jarek,Tak trzymać.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj