Mężczyzna zagroził, że odbierze sobie życie. Interwencja służb na terenie ogródków działkowych

13

W piątek o godzinie 8.30 operator numeru alarmowego odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie ogródków działkowych przy ulicy Gliwickiej przebywa mężczyzna, który zagroził, że odbierze sobie życie.

Na miejsce pilnie skierowano wszystkie służby. Mężczyzna dzwoniąc do innej osoby, zadeklarował chęć odebrania sobie życia. Policjanci natychmiast podjęli czynności, które  pozwoliły na ustalenie miejsca przebywania desperata. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Został on przetransportowany do komendy policji w celu wytrzeźwienia. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

13 KOMENTARZE

    • no właśnie, zatem wiemy już dlaczego nasza forumowa gwiazda czyli wszechwiedzący Richat nic nie pisze – bo śpi w piwnicy na Wojska Polskiego…

  1. Policja powinna delikwenta dobrze spałować żeby wytrzeźwiał i nie ogłaszał że targnie się na swoje życie i mobilizował służby które mają go ratować…a w mordowni będzie bohaterem dla takich jak on.

  2. Hahahaha jak mam sobie odebrać życie to to robię, a nie dzwonię na 112 -poza tym co za facet bez j. ..j, że nie może poradzić sobie z otaczającym życiem, tacy są zagrożeniem dla innych

  3. Jak chciał, to należało nie przeszkadzać, należalo tylko nie dopuscić aby zagrażal innym, ewentualnie skrócic meki np, wieszajacego pociagnac za nogi aby sie nie męczył!

Skomentuj