Mężczyzna z nożem zaczepiał przechodniów. Policyjna interwencja na Pogorzelcu

4

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w okolicy ulicy Kilińskiego na Pogorzelcu. Świadkowie poinformowali policjantów o młodym mężczyźnie, który z nożem w ręku zaczepiał przechodniów.

Według relacji zgłaszającego mężczyzna był agresywny, wykrzykiwał w kierunku przechodniów wulgaryzmy i zaczepiał ich. Do zdarzenia doszło kilkanaście minut po godzinie 20. Gdy na miejscu zjawił się policyjny patrol po agresorze nie było już śladu.

– Mężczyzna został rozpoznany przez jednego ze świadków. Już przed godziną 22 policjanci namierzyli go i zatrzymali. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie – relacjonuje aspirant Małgorzata Cisowska z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Zatrzymany 28-latek długo nie zabawił jednak na komendzie. Z uwagi na irracjonalne zachowanie mężczyzny i jego pobudzenie, na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które zabrało go do szpitala.

4 KOMENTARZE

  1. Po pierwsze w szpitalu ratuje się lub leczy chorych a nie ćpunów. Tych powinno się eliminować ze społeczeństwa a nie użalać się. Po drugie policja tak szybko działa że nim przyjadą to przestępcy już nie ma.
    Normalka w końcu większość zmęczonych policjantów pracuje do godziny 15ej. Po tej godzinie „powinno patrolować” miasto tylko dwa lub trzy radiowozy. Tyle że ich nie widać.

    • Szpital tez ratuje cpunow bo trzeba mu przeczyścić organizm . Zeby nie zagrażał innym i sobie.
      A uzależnienia są na tle psychicznym i tym zajmują się inni specjaliści . Wiec reasumując szpital potrafi uratować organizm człowieka przed wszelkimi zatruciami które maja skutki uboczne.

  2. No jak nie widać? Dziennie stoją na parkingu koło kładki nad Kłodnicą przy obwodnicy, a o do ćpuna znowy palki zostały w bagażniku zamiast na dupie delikwenta.

  3. Pogorzelanin z nożykiem. No przecież tylko tacy zostali w mieście cudów i możliwości mniejszości. To coraz częstsze zgłoszenie. Nozownik w galeri nozownik na osiedlu mieszkaniu i tak dalej i dalej. Piękne miejsce piękni mieszkańcy.

Skomentuj