Mężczyzna z monitoringu w rękach policjantów. Funkcjonariusze dziękują za pomoc w ustaleniu tożsamości włamywacza

2
Włamywacz w akcji - zdjęcie zanonimizowane po zatrzymaniu mężczyzny.

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla ustalili tożsamość osoby podejrzewanej o kradzież z włamaniem do sklepu oraz usiłowanie włamania do drugiego obiektu handlowego. W jego namierzeniu pomogli policjantom mieszkańcy. 50-latek usłyszał już zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zostali powiadomieni o włamaniu i kradzieży do jednego ze sklepów na terenie Kędzierzyna-Koźla oraz usiłowaniu włamania do drugiego obiektu handlowego. Funkcjonariusze pracujący nad tymi sprawami m.in. zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na którym zarejestrowany został mężczyzna podejrzewany o te czyny.
Zdjęcia z jego wizerunkiem zostały opublikowane w mediach. Po ich publikacji do funkcjonariuszy dotarło od mieszkańców wiele pomocnych informacji, dzięki którym ustalono tożsamość mężczyzny.

Wczoraj śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu przesłuchali 50-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

– Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły nam w ustaleniu tożsamości mężczyzny oraz mediom za opublikowanie wizerunku – przekazała Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu

2 KOMENTARZE

Skomentuj