Mężczyzna w dalszym ciągu odmawia zejścia z dachu. Na miejscu jest policyjny negocjator

3

Od czterech godzin służby ratunkowe prowadzą akcję przy ulicy Chrobrego w Koźlu. Na dachu jednego z budynków znajduje się mężczyzna, który grozi odebraniem sobie życia.

Z mężczyzną próbuje rozmawiać policyjny negocjator, jak na razie jednak odmawia on zejścia z dachu. W pogotowiu są także strażacy oraz karetka. Fragment ulicy Chrobrego jest wyłączony z ruchu. Mężczyzna przemieszcza się po dachu. Komunikował się również z przechodniami. Nie wiadomo, jak długo jeszcze może potrwać cała sytuacja.

Więcej zdjęć z miejsca zdarzenia w naszym wcześniejszym materiale.

3 KOMENTARZE

  1. Jakby mogl to już by to dawno zrobił. Poprostu to jest bezsilność bo nikt go nie słucha. Ciągle czuje się inny niż wszyscy bo większość goni tylko za kasa i ludzie zapominają że ktoś koło nich cierpi bo chce prawdziwej miłości. Dlatego on nie umie być taki jak inni bo wszystko dostaje od losu pomału a jak pojawiają się ludzie którzy go zmuszają by postępował jak oni to on nie rozumie dlaczego go zmuszają . Każdy wymusza na kimś by żyć jak oni nie akceptując tego że nie każdy jest taki sam. Okropne jest to jak się spotka przeciwieństwo. To nikt siebie nie rozumie. A najgorsze jest to jak jedna osoba akceptuję drugą bo wie że jest inna ale ta osoba jej nie akceptuje bo uważa że jest lepsza od niego. Wtedy jedna strona jest za mila a druga za wredna. Ehhh

Skomentuj