Mężczyzna spadł z rusztowania. Lądował śmigłowiec medyczny. [ZDJĘCIA, WIDEO]

4

W sobotę po godzinie 8 doszło do groźnego wypadku przy budowie domu jednorodzinnego na osiedlu Kuźniczka. 67-letni mężczyzna spadł z wysokości kilku metrów, doznając rozległych obrażeń. Poszkodowany został zabrany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w domu przy ulicy Starowiejskiej. Podczas prac budowlanych mężczyzna najprawdopodobniej stracił równowagę i spadł z rusztowania na wysokości kilku metrów. Doznał urazu głowy oraz otwartego złamania nogi. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję.

Pierwszej pomocy 67-latkowi udzielił zespół ratownictwa medycznego. Podjęto też decyzję o wezwaniu na miejsce śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wylądował na parkingu przed stadionem Kuźniczka, dokąd rannego przetransportowała karetka. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci. W chwili upadku z rusztowania mężczyzna był trzeźwy.

4 KOMENTARZE

  1. W chwili upadku z rusztowania mężczyzna był trzeźwy. Potem się upił ze szczęścia że przeżył. Dawno nie czytałem takich głupot. Zawsze kierowcy lub budowlancy to pijaki a inne profesje to sami abstynenci.

  2. Pierwszą odpowiedz niestety nie opublikowali , choć była poprawna . Tą także chyba nie dopuszczą . Ale stwierdzę tak kobieto , znajdz sobie faceta bo chyba jesteś niedowartościowana.

    • Niedowartościowanie zatoczylo szeroki krąg i dopadło również Ciebie. Proponuję jakiegoś zwierzaczka, taką przytulankę. Proponuję zwierzaczka dlatego, że nie wiem co to Gule, ale myślę że przytulanka będzie dobra na Twoje stresy.
      Przy okazji, należało napisać …”TĘ także chyba nie dopuszczą….

Skomentuj