Mężczyzna podejrzany o zaatakowanie dziewczynki sam zgłosił się do prokuratury

20

Do naruszenia nietykalności małoletniej doszło w grudniu ubiegłego roku, na terenie Kędzierzyna-Koźla. W sprawie pomocny okazał się zapis z kamer monitoringu. Publikacja wizerunku mężczyzny podejrzewanego o ten czyn w mediach spowodowała, że sam zgłosił się do prokuratury.

13 grudnia 2018 r. policjanci z Kędzierzyna-Koźla zostali poinformowani o naruszeniu nietykalności małoletniej. Jak ustalili funkcjonariusze, około godziny 16:00 na jednym z osiedli w Kędzierzynie-Koźlu nieznany mężczyzna na klatce schodowej zaszedł od tyłu dziewczynę i zasłonił ręką jej usta. Po paru sekundach puścił pokrzywdzoną i szybko wybiegł z bloku.

Wyjaśnieniem tego zdarzenia zajęli się policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiego wydziału kryminalnego. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą m.in. zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na którym zarejestrowany został wizerunek osoby podejrzewanej o ten czyn.

Zabezpieczone nagranie policjanci opublikowali na stronach internetowych, z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny.

Po informacjach, które pojawiły się w mediach,  mężczyzna sam zgłosił się do Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu. Okazało się, że to mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego.

Z mężczyzną zostały już wykonane czynności procesowe. Za naruszenie nietykalności cielesnej może grozić kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

20 KOMENTARZE

  • Doktorkuuuu teskniles? Juz jestem, nie placz. Nie zawsze zagladam na ten portal. Widzisz jakby ci to…. ten poszukiwany przeczytal moje posty i sie sam zglosil. Potega sugestii ! Mozesz mu zazdroscic, ma facet jaja, tam bedzie bezpieczny;) A ty tchorz, bo nawet nie masz cywilnej odwagi, by pod swoim imieniem danym na chrzcie pisac. Karamba.

   Napisala Jolcia;)

   • Jakubczykowoooooo… cos na sumieniu? w rodzie wszyscy zdrowi?
    Rzadko na krzywde dziecka, reaguje ktos w sposob chroniacy przestepce, moze jakies paragrafiki byly, i zabolal komentarz? Masz dzieci?
    Nie odpowiadaj, nie wracam tam, gdzie sie sprawa wyjasnila (artykul). Bardziej mnie ciagnie w gimnastyke domowa, niz czytac komentarze osob… teraz sobie pauze zrobilam, pijac soczek, czyli nic innego do zrobienia w domcu nie ma -skoro tu jestem. Zaraz Jolcia idzie na dol dalej kalorie spalac, bo wiesz…. wiosna tuz tuz, a ja lubie pieknie wygladac;) Obecnie 2 kg nadwagi i mi nie pasuje;)

  • Jola, to duża różnica czy zrobisz komuś łaskę czy laske. Zrób nam więc tę łaskę i używaj polskich znaków. No chyba że wolisz robić laske.

   • Wykrzyczniczkuuuuuu a prosze bardzo Ą ą Ć ć Ę ę Ł ł Ń ń Ó ó Ś ś Ź ź Ż pffff… wystarczy? usatysFakcjonowany?
    W Trzebrzeszynie chrzaszcz brzmi w trzcinie, przeczytales?

    Ja dodam od siebie: chrobok burcy w trowie;D
    Normalny przeczyta, a malo intelektualny sie przyczepi byle.. z braku argumentow.
    ” Laska panska na pstrym koniu jezdzi” -zrozumialesssss, zrozumialessss;P
    Az mi cie zal, zazdrosniku.

 1. Hahah Taka Prawdo, jam nie zupa by mnie lubic;P i nie zabiegam o to. Tych co lubie i mnie tez mam w realu, nie w wirtualu. Bo wiesz…. znajomosci w sieci nie szukam, a wirtual to zbieranina wszelkiej masci…. niekoniecznie wariatow:)

Skomentuj