Mężczyzna, który uciekł z kozielskiego szpitala, nie ma koronawirusa. Test z wynikiem negatywnym

8

Wczorajsza informacja o mężczyźnie, który uciekł ze szpitala zakaźnego w Koźlu, zaniepokoiła wielu mieszkańców. Na szczęście, jak dowiadujemy się nieoficjalnie, objawy, na które się uskarżał, nie były wywołane koronawirusem. Wyniki testu są negatywne.

W piątek 45-letni mieszkaniec Niezdrowic w powiecie strzeleckim trafił do kozielskiego szpitala z objawami mogącymi wskazywać na chorobę COVID-19. Personel zdążył pobrać mu wymaz, po czym mężczyzna uciekł. Policja od razu rozpoczęła intensywne poszukiwania. Dzisiaj około godz. 14 uciekinier został zatrzymany w swojej miejscowości – gdy zobaczył mundurowych, bezskutecznie próbował się ukryć.

Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, test nie potwierdził zarażenia koronawirusem. Do pogorszenia stanu zdrowia mężczyzny doprowadziły inne czynniki. Najprawdopodobniej poniesie prawne konsekwencje swojego skrajnie nieodpowiedzialnego zachowania.

8 KOMENTARZE

  1. Inne czynniki ? najebany był to te inne czynniki. lekarze tego nie umieli na miejscu stwierdzić! na jakiej podstawie go zabrali? jakie miał objawy? to ci lekarze głupsi od tego już debilka ! wiedział że sobie jaja robi i nikogo nie zarazi to uciekł.

Skomentuj