Meteorolodzy ostrzegają: dziś możliwe wiosenne burze z opadami i silnym wiatrem

9

Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu wydało ostrzeżenia pierwszego stopnia dla powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. W całym województwie spodziewane są burze z porywistym wiatrem.

Ostrzeżenia meteorologiczne:

Burze z gradem

stopień: 1
prawd. 85%
Przebieg: Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu od 15 mm do 25 mm oraz porywy wiatru do 70 km/h. Miejscami grad.
Uwagi: Brak.

Ważne:
Od: 2022-05-05 13:00
Do: 2022-05-05 23:00
synoptyk IMGW-PIB: Piotr Ojrzyński
Czas wydania: 2022-05-05 07:07
Biuro: Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział we Wrocławiu

9 KOMENTARZE

 1. Na Partyzantów między blokami już przeszła burza – a właściwie jest w trakcie. Przyszła banda człekokształtnych z piłami i – nie wiedzieć czemu – obcinają z drzew wszystkie gałęzie, jak leci. Większość zdrowa, pełna zielonych liści. Po tych kreaturach zostają tylko łyse kikuty z kilkoma sterczącymi φutkami po gałęziach. Kto coś takiego zarządził?? Za mało betonu w mieście?

  • Ta banda widoczne nie ma się czym zająć. Niedojrze miasto śmierdzące, to jeszcze wycinają co się da. Na Piastach praktycznie non stop coś tną pod blokami. Dewastują te osiedla i jeszcze im za to płacą. Ciekawe czy królewna śmieszka w ogóle wie, co się dzieje w tym grajdole? To już jest jakieś nienormalne co oni wyprawiają. W tych łepetynach to chyba jakąś pustkę mają. Powietrze zanieczyszczone a oni zabawę sobie znaleźli w niszczenie zieleni. Nie dadzą tym ludziom normalnie żyć.

   • Niestety tak się dzieje za zgodą UM i Spółdzielni Mieszkaniowej „Chemik”.
    Mechanizm działania firmy tnącej co się da i gdzie się da jest prosty.
    Masz firmę i świadczysz tego rodzaju usługi. Chcesz zarabiać, więc musisz dotrzeć do osób odpowiedzialnych za zarządzanie zielenią.
    -Cześć Karol – mówisz do urzędnika- potrzebuję forsy. Nie masz jakichś drzew do poobcinania?
    Ścisza głos i dodaje – dogadamy się, tak jak zawsze.
    Hmm – chwilę zastanawia się urzędnik – dobra, zrobisz ulicę Azorkową. Wpadnij pojutrze po umowę.
    Idzie do sekretarki i: Jolu, przygotuj umowę dla Adama na obcinkę drzew na Azorkowej.
    – Szefie, a czym uzasadnić? – pyta Jola
    – A, że zagrażają przechodniom.
    W tym czasie Adam do swoich pracowników klaszcząc i chuchając w dłonie: Chłopaki mamy za tydzień robotę, będzie niezła kasa.

 2. A najzabawniejsze jest to że pan prezes spółdzielni mieszkaniowej zleca wycinkę za wasze pieniądze. A wy szczekacie tylko na forum, a na zebrania nie chodzicie. Prezes ram tupnie noga, a wy z podkulonymi ogonem wracacie cicho i grzecznie do domów. Parówy!!!

Skomentuj