Mercedes pędził przez wieś z prędkością ponad 100 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy

4

Kędzierzyńscy policjanci zatrzymali 36-latka, który w miejscowości Pawłowiczki przekroczył prędkość. Mieszkaniec powiatu głubczyckiego w obszarze zabudowanym jechała z prędkością 102 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie już prawo jazdy na 3 miesiące oraz ukarali mandatem. Na jego konto trafiło także 10 punktów karnych.

Policjanci kędzierzyńskiej drogówki w sobotę, 3 lutego po południu zatrzymali do kontroli osobowego mercedesa, którego kierujący przekroczył dozwoloną prędkość. Sytuacja ta miała miejsce w Pawłowiczkach. Mężczyzna w obszarze zabudowanym jechał swoim samochodem z prędkością 102 km/h. Piratem drogowym okazał się 36-letni mieszkaniec powiatu głubczyckiego. Policjanci już zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące. Dodatkowo został ukarany wysokim mandatem, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Policjanci przypominają, że zgodnie z nowelizacją przepisów drogowych za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym (powyżej 50 km/h) grozi utrata prawa jazdy.

Źródło: Policja Kędzierzyn-Koźle

4 KOMENTARZE

  1. No chyba jechała Marysia po cukier w cukrze:
    Mieszkaniec powiatu głubczyckiego w obszarze zabudowanym jechała z prędkością 102 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie już prawo jazdy na 3 miesiące.

  2. Szukam w internecie i nie mogę znaleźć Mercedesa ze znaczkiem tdi jak tu wspomina levy w komentarzu.. Widzę cdi D ale tdi… ((

Skomentuj