Mazda wbiła się w dostawczaka. Kolizja na moście przy śluzie. Ogromne korki

17

W poniedziałek po godz. 16 doszło do kolizji na moście nad Kanałem Gliwickim przy śluzie Nowa Wieś. Mazda wjechała w tył auta dostawczego.

Nikomu nic się nie stało. Do kolizji doszło w bardzo niefortunnym miejscu. Przez kilkadziesiąt minut pojazdy stały unieruchomione. Utworzył się ogromny korek. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają pracujący na miejscu policjanci. Oba samochody zostały już usunięte z jezdni. Korek od strony Sławięcic nadal jednak nie został rozładowany – na pasie w kierunku osiedla Piastów znajdują się fragmenty uszkodzonych pojazdów. Kierowcy muszą je wymijać, ustępując pierwszeństwa autom nadjeżdżającym z naprzeciwka.

17 KOMENTARZE

 1. Nad czym tu godzinami deliberować? Widać gołym okiem, że kierowca Mazdy nie zachował przepisowej odległości. Jeżdżę tędy czasami kilka razy dziennie. Wielokrotnie sytuacja zmuszała mnie do zwalniania w tym miejscu, bo jechał rowerzysta, sznur samochodów z naprzeciwka i nie dało się go wyminąć… Bardzo łatwo tu o takie zdarzenie, zwłaszcza w godzinach szczytu komunikacyjnego.

 2. Boże jaki ten kraj jest chory, jak jest wypadek to zamiast usunąć pojazd to q….. korki na kilometr, to samo na autostradzie w Polsce jak wypadek śmiertelny to blokują całą aż łaskawie Pan prokurator przyjedzie.

 3. Korek można było szybko rozładować, ale nie było możliwości pozamiatania resztek po kolizji:) więc trzeba było omijać pacholki i czekać w 3km korku. Pełen profesjonalizm.

 4. Na dodatek ruch jest zwiększony ze względu na zamknięcie drogi między Cisową a Zalesiem (więc wszystko przeniosło się na ul. Przyjaźni), a poza tym drogowcy postanowili załatać dziury w drodze i ruch był puszczany wahadłowo.
  Także nie pozostawało nic innego jak uzbroić się w cierpliwość…

 5. Dzisiaj znów tutaj gigantyczny korek, od Sławięcic do central godzina jazdy! Kto to zaplanowała? Zamknąć jedną drogę, drugą praktycznie jedyną remontować? Przecież to jest jakiś obłęd!

 6. Jak widać po wypowiedziach znalazło się kilka osób odważnych w słowach i napisało co o tym myśli.
  Tylko gdzie są teraz mądrale,którzy twierdzili że po K-K tak przyjemnie się jeździ.No proszę dajcie odpowiedź.

  • No brawo, widzę powrót w wielkim stylu. Gościu na prostej drodze wjeżdża w tył auta poprzedzającego dając tym świadectwo złym rozwiązaniom komunikacyjnym w naszym mieście… No tak, proste odcinki dróg asfaltowych to faktycznie fatalny pomysł. Powinni je zlikwidować.

   • No i znalazl sie madrala ,tylko nie zrozumial o co mi chodzi.Chyba dlugo czekales az cos napisze.Odpowiedz prosze tym co stali 1h w korku, jaka alternatywe mieli do wybrania?Zycze przyjemnej jazdy w korku,widocznie ty na to masz czas.
    Jakos wyzej ludzie wypowiedzieli sie negatywnie,czytales ze zrozumieniem czy nie?
    Tak wiec nie odzwaj sie jak nie masz racji.A tu ewidentnie nie masz racji,tyle w temacie.
    A to ze jestes wobec mojej osoby negatywnie nastawiony to swiadczy o twej uporczywej zawzietosci,oby jak najmniej takich ludzi jak ty bylo.
    No i nie tlumacz sie teraz,bo mam to gdzies

    • Ja się już gubię… Jak Ci piszę że problemem nie są rozwiązania komunikacyjne w mieście tylko ludzie – nie zgadzasz się ze mną. A teraz próbujesz mnie przekonać, że moja opinia jest Twoją i że się z Tobą nie zgadzam? Poziom abstrakcji mnie przerasta. Zlituj się proszę nad czytającymi te komentarze i chociaż próbuj pisać komunikatywnie, jeden temat w jednym czasie, albo wcale. Wtrącasz te osobiste wycieczki pod moim adresem przez co nie sposób śledzić toku twojego rozumowania, bo po każdej takiej wstawce zaczynasz zupełnie inną myśl.

     Ale do rzeczy: po KK JEŹDZIŁOBY się przyjemnie, gdyby kierowcy potrafili należycie wykorzystać istniejącą infrastrukturę.

 7. Kierowco 1, znów niepotrzebnie się podrajcowałeś, jak jakiś,nie przymierzając, bezzębny na suchary, lub seksualnie dziadek niewydolny, na młódkę.
  Weź chłopie i spasuj.
  Twoje okazjonalne wypowiedzi o wpisach anty szeryfa, są żenujce.
  Ale i tak trzeba przyznać że przeszedłeś zapewne jakąś resocjalizację, gdyż nie używeś tym razem określenia „barani łeb”
  Może jest to efektem Twego zapatrzenia się w lustro?

  • Trochę tak obserwuję i widzę ze wywołano nie jednego wilka z lasu.
   Jeden broni drugiego jak w wilczym stadzie.
   A może zapytam poczciwego,właśnie kogo?Ale zapytam..zakupiłeś może nowe lustro?
   Jak tak to uważaj co by się nie rozprysło w tysiące malutkich kawałków
   tak jak poprzednio kiedy w nie spojrzałeś.

   …a tak na przyszłość to umieszczaj jakieś konstruktywne wypowiedzi,takie które coś wnoszą do całej dyskusji.Jak na razie do robisz sobie miejsce do wygłupów,pośmiewiska
   Ojej nie ładnie.

 8. Człowieku ogarnij się!Jakbyś postał to byś może zrozumiał,że właśnie jest źle.
  Kolizja może zdarzyć się każdemu ,a nawet nic w tym dziwnego że na prostej drodze.Miał gość pecha.
  Wychodzi na to że jesteś idealnym szoferem,który w swoim bolidzie ma skrzydła.W razie zakorkowanej drogi wzbijasz się w powietrze.Asfaltu na drodze do domu nie masz….. kto nie ma w głowie ten ma w nogach.
  Nie źle się uśmiałem.

Skomentuj