MATOŁKI: „Mistrzowskie” parkowanie pod Lidlem. Inni kierowcy bili brawo

7

Takich rzeczy nie widzi się często. Mieszkańcy, którzy przyjechali dziś po południu do Lidla przy ulicy Gazowej, przecierali oczy ze zdumienia. Robili zdjęcia, uśmiechali się lub też klęli pod nosem.

Nie wiadomo, kto jako pierwszy wpadł na pomysł, żeby zaparkować przy wjeździe na parking, zastawiając drogę innym kierowcom – starszy pan z mercedesa, czy młoda kobieta z volkswagena. Efekt był jednak piorunujący. Przejazd między miejscami parkingowymi został całkowicie zablokowany.

Kierowcy musieli robić rundkę dookoła parkingu, aby na niego wjechać i pokonać tę samą trasę, by wydostać się na ulicę. Po kilkunastu minutach na miejscu zjawił się starszy pan z mercedesa, który wypalił papierosa i jakby nigdy nic pojechał w swoją stronę. Oczekiwanie na kierowcę volkswagena trwało nieco dłużej.

Okazała się nim być młoda kobieta, na którą czekał komitet powitalny. Za swoje mistrzowskie parkowanie zebrała oklaski od innych kierowców. Młoda kierująca tłumaczyła, że na miejscu nie widziała zakazu. – Każdemu może się zdarzyć – rzuciła na odchodne.

7 KOMENTARZE

  1. To klienci z biedry, oni tak mają. Jak jadą do Dino, to wjeżdżają do środka. Niedawno jedna w Leśnicy wjechała po wodę prawie pod kasę rozwalając drzwi.

  2. Kozielski Lidl to idealne miejsce dla fanów wlepiania karnych naklejek z wiadomym rysunkiem. Niemal za każdym razem jak tam jestem, to jakieś auto stoi poza wyznaczonymi miejscami parkingowymi. Bo oczywiście nóżki pourywało i nie można dojść 50 metrów do wejścia.

    • Tu nie o nóżki chodzi.Chodzi o polactwo. Ma toto kawałek żęcha zardzewiałego z piątej ręki, z pomocą genitaliów swoich i partnerki kupionego i bardzo chce się pokazać. Więc parkuje byle gdzie, żeby tylko być bardziej widocznym. Postoi takie cóś 5 minut i na parkinku pozostają plamy wszelkich płynów eksploatacyjnych. Ale że na karnego k…. zasługują, skoro policja nie reaguje, to fakt.

  3. Skoro policja nie może tu karać za niewłaściwe parkowanie, to niech zatrzymują prawo jazdy. Odbiór prawka za potwierdzeniem uzyskania pozytywnego wyniku na badaniu psychotechnicznym. Ja poważnie się zastanawiam czy ci kierowcy nie są czasem daltonistami.

  4. Najwyższa pora żeby mogli karać, niewłaściwe oarkowanie na chodnikach, przed sklepami, na parkingach jest bezwzględu na wlaściciela zagrażajace innym uzytkownikom i należy takie postępowanie ścigac i karać

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj