Matka z czwórką dzieci w szpitalu. Podejrzenie zatrucia tlenkiem węgla

8

W piątek kilkanaście minut po godz. 15 służby ratunkowe interweniowały w jednym z bloków przy ulicy Józefa Lompy w Kędzierzynie-Koźlu. Wcześniej matka z czwórką dzieci zgłaszała złe samopoczucie. 

Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, w tym zespół chemików, oraz policja. Wcześniej kobieta z czwórką dzieci została przetransportowana do szpitala. Było podejrzenie zatrucia tlenkiem węgla. Pracujący na miejscu strażacy nie potwierdzili jednak obecności trującego gazu w mieszkaniu .

8 KOMENTARZE

 1. Jake te nasze władze miejskie ,mops i inne instytucje są daremne w naszym mieście to szok.
  Baba ma z deklem i to nie lekko a kręci nimi na maksa, kasa z miasta płynie szerokim strumieniem dla niej.
  Dzieci puszczone w samopas , każde oczywiście z innym.
  Policja i straż pożarna interweniuje raz na tydzień, a my podatnicy za to płacimy.
  Teraz położyła się do szpitala, podkarmią, podleczą i dalej to samo będzie.
  Pozdrawiam włodarzy .
  JA

 2. Gdy dowiadują się, że baba z dziećmi, to już srają na rzadko po piętach. U mnie w budynku jest też taka, chociaż, jak na razie z dwojgiem, to nie wiadomo co dalej. Pewnie też „se szczeli” jeszcze trochę. Darmowa kasa za otwarcie konserwy. Niedawno były wybory. Co zrobiłeś „JA ” ?

 3. Korab ty chory jestes.U nas wszystkie te urzędy platfusowe.A w swojej niecęci do rodzin wielodzietnych nakazalbys chyba aborcję każdej kobiecie.Może pochwal się co jarasz, jak unikasz podatkow, skąd fajki organizujesz.Ja wiem bo cię obserwuję

 4. Ja bym na miejscu miasta dała jej większe mieszkanie gdzie z czwórka dzieci w dwóch pokojach skandal …. To już rozniosła na strzępy więc zasłużyła na większe byle z dala od Lompy aby był świętuj spokój….

Skomentuj